Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok sokszor a barátjuk pulcsiját veszik fel reggel, miután ott voltak? És úgy is mennek haza. Miért nem visznek oda magukkal valami saját ruhát?

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 02:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy érzed veled marad aki viselte.


Mikor 18 voltam és kollégiumba kerültem jó messzire, a fiúm papucsát vittem magammal, pedig csak csoszogtam benne :) annyira fájt az elválás.


Később ingét, pulcsiját is viseltem.

2016. szept. 19. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az igaz, de... nekem kicsit kellemetlen lenne, mert így sejthető, mi történt az éjjel.
2016. szept. 19. 02:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát erről ki tehet, hogy nem szerelmesek vagytok hanem csak szexszimpatizánsok :D
2016. szept. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A lányokon amúgy is sok esetben lehet látni másnap, hogy mi történt velük, ennek több jele is van...

És persze lehet, hogy pont azt akarja láttatni, hogy igen, neki volt egy jó estéje...

2016. szept. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es válaszoló megírhatná mire gondolt pontosan :D
2016. szept. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es, ez engem is érdekelne. Miből lehet látni?
2016. szept. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#1

Ez már beteges.

2016. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!