Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babák is csapkodják saját...

Más babák is csapkodják saját magukat?

Figyelt kérdés
15,5 hónapos a lányom és sűrűn üti magát, főleg a fejét, meg minket is, bár ez utóbbit hallottam, hogy más babák is. De saját magukat is ütik? Mondjuk Neki, hogy inkább simogassa, mutatjuk is, néha sikerül, de többnyire üti. Normális ez?
2009. szept. 5. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam már 33 hónapos, de kb 1 éves korától ő is üti magát.. Csak néha és csak ha dühös, akkor se nagyon szerencsére:)
2009. szept. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 14 hónapos, ha rájön akkor üti a fejét, van amikor nem csak kézzel, hanem valamelyik játékával is. Aztán folyamatosan rázza, nemet bólogatva, úgy hogy elszédül, ez is döbbenetes szerintem. Ja és üt vág minket is, csak úgy jó poénból, hiába fogom meg a kezét és szólok rá. Falra hányt borsó az egész. Néha már igencsak kikészít....
2009. szept. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor ezek szerint teljesen "normális", hogy ezt csinálják... :)
2009. szept. 5. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!