Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti, hogy bírtok hülyíteni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy bírtok hülyíteni egy nőt, amikor látjátok az elején, hogy alig van itt valami?

Figyelt kérdés

Nekem nincs erőm ehhez... :D Rám ír facebook-on, tudom tetszem neki, de tudom, hogy nekem max szex, de az is alig. És akkor valahogy nehéz, mert így nem húz az egész. Meg tudom, hogy a végén megbántom.


Pedig, amúgy pont valami ilyen csak szexre vágynék, de ezt, hogy lehet oda átgördíteni, hogy mindenkinek jó legyen?


2016. szept. 27. 22:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

6#

Nem vagyok k**rva. ;)

De ha nem akarok komoly kapcsolatot attól még a szexről nem fogok lemondani!

Különben sem fekszek össze akárkivel!

Össz-vissz 3 alkalmi kapcsolatom volt eddigi életem során. Majd egy évig tartott mindegyik. Szóval azért gondolkozz kisfiam mielőtt beszólsz!


7# Én nem hülyítek senkit se! Kerek-perec megmondom,hogy bocs de most nem akarok ismerkedni!


Annyira bsavanyodott nogyullolok vagytok! Nehogy már csak a ferfiak szexelhessenek kapcsolaton kivul! Mi nők meg csak kapcsolatban?! Hát hogy van ez?!

Persze ezt egy ferfinak elnezik de egy nő mar egybol k**rva!

Bújjatok el idiótak!

2016. szept. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#11

Nem vagyok a kisfiad bmeg. Felfogtad?


Ja bocs. Nem k*va hanem rib*c vagy.

2016. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

12# De az vagy! Kis taknyos!

Rib***ozz csak! Szarok a pofádra!

2016. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
ez a szarok a pofádra ezért erős ebben a kategóriában. ezt még valami közeledésnek is veheti. csak óvatosan.
2016. szept. 29. 12:14
 15/17 anonim ***** válasza:

#13

Látszik.

2016. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a válaszokat, de kérdésedre válaszolva: az a véleményem, hogy csak olyan nőket ismertél meg eddig, akik csak szexre jók, ezért nem is igényelsz tőlük többet :) ismertem már nem egy olyan férfit, aki nagy nőcsábász volt és úgy csinált, mintha mindenkit csak megakarna fektetni, de amint engem megismertek, többet akartak és imponált nekik hogy nem vetem oda magam. Manapság már kihalt a klasszikus nőiesség és a legtöbb lány kilóra megvehető.

21 L

2016. szept. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Ez részben így van. Kevés nő hat rám igazán erősen. Viszont most nyáron lett vége egy érzelmileg nagyon erős hullámvasút szerű kapcsolatnak és tudom mennyire durva az is. Szóval az is bennem van, hogy valami kicsit könnyebb lenne most a jó. Ahol azért kilátok kicsit az egészből. Szerintem az a gondolat nagyon erős bennem, hogy a legtöbb nő komoly kapcsolatot akar. És ez elveszi a kedvem a tét nélküli ismerkedéstől talán. Mert én meg az elején érzem, hogy nem lesz az és akkor nem érzem szépnek, hogy neki álljak vele belemenni valamibe.


Közben nem nagyon írtam vissza annak a lánynak. Kicsit pihenek.

2016. okt. 1. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!