Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti, hogy bírtok hülyíteni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy bírtok hülyíteni egy nőt, amikor látjátok az elején, hogy alig van itt valami?

Figyelt kérdés

Nekem nincs erőm ehhez... :D Rám ír facebook-on, tudom tetszem neki, de tudom, hogy nekem max szex, de az is alig. És akkor valahogy nehéz, mert így nem húz az egész. Meg tudom, hogy a végén megbántom.


Pedig, amúgy pont valami ilyen csak szexre vágynék, de ezt, hogy lehet oda átgördíteni, hogy mindenkinek jó legyen?


2016. szept. 27. 22:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én nem hülyítek egy nőt sem. Megmondom nekik nyíltan, hogy csak szexet akarok. Volt, aki belement, volt, aki nem - utóbbiak többségben. Aztán voltam már "tipikus gyökér pasi", de azokat le kell szarni.


22/F

2016. szept. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ha kapásból dugni akarsz az a baj, ha meg nem akk az..
2016. szept. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1 de ezt hogy csinálod. írt facebookon. akkor elhívod valahova, mondjuk egy kávéra, és ott megkérded a harmadik mondat után, hogy mit gondolna, ha csak szexelnétek? :D


vagy direktbe íjam neki vissza facebookon, hogy lenne e kedve szexhez? :D

2016. szept. 27. 23:15
 4/17 A kérdező kommentje:
én úgy képzelem, hogy ez egy nőnek azért kicsit kiábrándító lehet. mégha amúgy akarna is szexelni. valahogy az önérzete sérülne, ha erre igent mondana. hogy van ez hölgyek? képesek vagytok egy ennyire direkt kérdésre igent mondani? :D
2016. szept. 27. 23:16
 5/17 anonim ***** válasza:

Passz. Attól függ milyen kedvemben vagyok és mennyire értelmes a pasi.

Mert sokan csak dicsekednek ám, hogy: Jé! Képzeljétek a Kovács Julit is meghúztam!

Szóval én a jó hírem miatt nem megyek bele sűrűn alkalmi kapcsolatba.

Ha a pasi van olyan intelligens,hogy tartja a száját akkor lehet róla szó.

Úgyis tudom már az elején melyik az amelyik szétkurtolne mindenkinek es melyik nem.

2016. szept. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

", hogy: Jé! Képzeljétek a Kovács Julit is meghúztam!

Szóval én a jó hírem miatt nem megyek bele sűrűn alkalmi kapcsolatba.

Ha a pasi van olyan intelligens,hogy tartja a száját akkor lehet róla szó."


Vagyis egy mocsok ku*va vagy csal rettegsz, hogy ezt másik is megtudják.

2016. szept. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ő meg hülyíti a neki nem tetsző próbálkozókat, és aztán soha nem jön össze és nem szexel velük, de kihasználja őket. Biztos, hogy ezt csinálja, mert nő. Gondolj erre, és könnyebb lesz hülyítened, mert megérdemli!
2016. szept. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A 7-nek igaza van.
2016. szept. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#5 és ténylegesen volt, hogy ezt így kérdezték és te azt mondtad, hogy jó?


egyébként én megértem, hogy véded a jó híred, mert nincs más választása a csajoknak. lásd: #6 :D sőt örülök is ennek a válasznak, mert jó látni, hogy van aki szereti a szexet és nem csak eszköz neki egy hosszútávú kapcsolat megszerzéséhez.

---


Egyre jobban tetszik az egyes által javasolt direkt út, csak valamit azért ki kell találni, hogy ne érezze a semmiből egyből úgy a lány, mint akiről erővel tépik le a takarót és ott szégyelli magát és elszalad.

2016. szept. 28. 13:43
 10/17 A kérdező kommentje:
#7 ha nem szexel velem valaki attól még nem érzem, hogy kihasznál :D addig tartom vele a szálat amíg azért nekem is jó egy szinten. csak jó lenne arra a szintre hajlítani, ahol igazán passzolhatunk :D
2016. szept. 28. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!