Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy segítsek a barátomnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segítsek a barátomnak?

Figyelt kérdés

Barátommal 1 éve vagyunk együtt, előttem 1 évig nem volt neki senkije, még alkalmi kapcsolatok sem.

Rendszeres a szexuális életünk, nagyon jó vele minden, csak egy dolog hát nem is baj, csak jó lenne ha több ideig bírná.


Hogyan tudnék neki ebben segíteni?

Szoktuk úgy, hogy miközben csináljuk megáll és addig kényeztet, de így se tudjuk soha gyors tempóban csinálni, mindig csak lassan, mert ha gyorsít szinte elmegy.


Jól gondolom, hogy ez amiatt van, hogy amikor maszturbált akkor pár perc volt az egész mindig és amiatt alakult ez ki?


Én 21 ő 24 éves.


2016. szept. 27. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szex elött elégítsd ki kézzel vagy szájjal! Remélhetőleg akkor a második menetet már tovább fogja bírni.
2016. szept. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Én nagyon sokáig birom és többször egymásután.

Lehet genetika.

2016. szept. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miután elélvez kell minimum 3-4 óra..
2016. szept. 27. 16:28
 4/8 SIDLER22 ***** válasza:
Van késleltető koton. Próbáltátok már?
2016. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Péniszgyűrű

dupla gumi

előbb kielégíted gyorsan és utána kezdtek bele igazán

orvos

2016. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-4 óra ? :D
2016. szept. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy több ideig, most meddig bírja?
2016. szept. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet. Én se tudom gyors tempóba csinálni sokáig! Mondjuk volt olyan hogy ment alkoholos befolyásoltság alatt. A több menettel is próbálkoztunk és ott addig ment gyorsan amég nem voltam teljesen merev, de az meg nem volt neki az igazi!

Mai napig keresem és kutatom a megoldást! A durex késleltetős gumiját is próbáltuk, de csak a legelső használatnál volt eredményes de akkor nagyon :D


Gumigyűrűt is próbáltam, azzal meg az a gáz hogy mivel nagyobb lesz a vérnyomás az elszorítás miatt ezért érzékenyebb is lesz mint nélküle.


Olyan megoldást próbálnék ki hogy valamivel megakadályoznám hogy visszacsússzon a bőr a makkra és egésznap érnék ingerek, ezáltal hátha érzéketlenebb lenne és tovább meg jobban bírnám az iramot.


Párod milyen magas és milyen súlyban van?

2016. szept. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!