Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy segítsek a meleg barátomnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segítsek a meleg barátomnak?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó barátom, akiről már eddig is sejtettem, hogy homoszexuális, egy őszinte pillanatában azt mondta van valami amit el akar nekem mondani, de még nem képes rá.

Biztos vagyok benne, hogy azt akarja elmondani, hogy meleg, mert utalt is rá. Kicsit félek, ha elmondja hogy reagáljak? Én egy nagyon elfogadó ember vagyok ebben a témában és ugyan olyan természetes dolognak tartom, mint a heteroszexualitást.

De látom rajta, hogy mennyire vívódik és milyen bizonytalan... Mivel tudnék lelket önteni belé? Nem akarok közhelyeket puffogtatni.


Meleg srácok, ti mire számítotok ilyenkor egy baráttól?


22/L


2016. jún. 28. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én anno megvártam,míg a barátnőm készen állt rá,és elmondta.

Én akkor megköszöntem az őszinteségét,és azt,hogy ennyire bízik bennem.

2016. jún. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2016. jún. 28. 01:05
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Vidd el egy meleg bárba :P
2016. jún. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű én is azt tenném mint az 1-es

igaz nem volt még ilyen barátom de ha lenne ezt tenném.

2016. jún. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fejezd ki, hogy mennyire örülsz, hogy ezt a titkát veled osztotta meg és hogy ennyire bízik benned! Egyébként egy tényleg r.o.h.a.d.t nagy dolog! Becsüld meg ha elmondja és mondd neki, hogy támogatod és nem leszel ettől az ellensége hanem a barátja mint eddig
2016. jún. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy tettem mint az 1es. :)

Volt egy másik eset amikor láttam, hogy nagyon nem mer rátérni a témára, ezért elkezdtem beszélni neki egy melegpárról, akiket a youtubeon nézek. :D Utána könyebben rátért a témára. :)

2016. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, sokat segített:)
2016. jún. 28. 15:53
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Elkezdhetsz beszélni arról, hogy mit gondolsz a szivárványemberekről, és hogy te szereted őket.
2016. jún. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!