Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maradjak a hagyományos óvszernél?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak a hagyományos óvszernél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rég óta élek szexuális életet és az első alkalomnál túl gyorsan elmentem, ami miatt rosszul éreztem magam. Másodszorra felkészültem Durex Extended Pleasure óvszerrel, ami késlelteti a magömlést, viszont miután felhúztam lelankadtam és már nem is akart merevedni. Rá egy napra újra próbálkoztunk, de már hagyományossal (talán LyfeSytes ultra thin-nel) és megint gyorsan elmentem.

Mit javasoltok? Adjak még egy esélyt a Durexnek?



2016. szept. 26. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor majdnem elmész hagyd abba, és ha elmúlik az az érzés hogy "mindjárt élvezek" folytasd. Ja, és sima óvszer :D
2016. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jah ahogy az első irja, de ne lőj ki hanem csak hagyd atmenni az erzest de teljesen, jobban fogod birni utana
2016. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó sokáig fogsz gyorsan elsülni erre készülj fel. Évek múltán ha már nem olyan nagy kuriózum ki fog tolódni ez az idő. Addig is próbálj ne ráizgulni túlságosan a szituációra.

Nekem régen az volt a trükköm hogy ha már tüzelni készültem, lementem nyalni. Majd vissza.


23/F

2016. szept. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!