Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek, ha több olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha több olyan lány is FB-ismerősötök lenne, akivel még _sosem_ találkoztatok? Lányok, fiúk?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1-2 évben tinder/ fb által ismerősnek ajánlott / véletlen rákeresés alapján több - nagyon szép - lányt ismerősnek jelöltem, vissza is igazoltak.

Beszélni viszont nem beszéltem velük. Vagy barátnőm lett közben, vagy több hónapos vizsgaidőszak jött, vagy nyelvvizsga, vagy egyszerűen másik városban laknak, ezer oka volt, hogy nem írtam nekik. Ők sem nekem, sőt, - a tinder alapján történő bejelölés kivételével - nem is kérdezték, miért jelöltem őket. Törölni sem töröltek soha. Kb. 10 lányról van szó.


Ti mit tennétek? Fényképek alapján tetszik mindegyik, szívesen megismerném őket. Írjak mindegyiknek, majd kb. 2 héten át mindennap randizzak velük (ha van kedvük persze), és ez alapján döntsek?


(Lehet azon rugózni, hogy miért a neten ismerkedek -- helyes, sármos vagyok, a való életben is tudok ismerkedni, a net csak egy plusz "fórum", nem ez a kérdés lényege. Így alakult, ez a helyzet, ehhez kérek tanácsot. )

Köszönöm.


2016. szept. 24. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Figyelj ha szívesen megismernéd őket akkor randízz próba cseresznye 🍒. Ha meg nincs hozzá huzalmad akkor töröld őket.. Szerintem fölösleges az " ismerős " gyűjtés.. De te tudod.. 22 L
2016. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Én végigbasznám mindet. Aztán mehetnek a közösbe... 😊
2016. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak közeli ismerősök vannak Facebookon. Ismeretlenül senkinek semmi köze a magánéletemhez. Mellesleg nem valami biztonságos mindenkit közel engedni.


Amúgy nem vágom ezt neten ismerkedjünk dolgot. Sokkal nehezebb, mint vkit leszólítani. Nekem is a reggeli buszról van kedvesem.


23/F

2016. szept. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De hogyan írjak rájuk? "helló szia, 2 éve ismerősök vagyunk, randizunk?
2016. szept. 24. 11:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha az éledben nem jött össze akkor annak oka van, szóval neten csak még inkább nem fog összejönni. Vagy max az első randiig sikerül aztán ő is látni fogja benned azt amiért alapból nem jön össze a való életben.


Szóval én a helyedben inkább kideríteném, hogy miért nem jön össze és változtatnék.

2016. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Írd azt neki hogy "Heló cica,25 centis a f_szom és használni is tudom" Aztán majdcsak lesz valami...
2016. szept. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy az "életben nem jött össze". Összejött, sőt a leghosszabb kapcsolatom 4 évig tartott, ami nem olyan rossz.


A kérdés arra vonatkozott, hogy a az internet is egy plusz fórum az ismerkedésre, nem csak a "való világ".

2016. szept. 24. 15:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy nekem van egy pár lány barátom, akik folyton arról panaszkodnak, hogy idegen pasik írogatnak nekik.

Meg szokták mutatni, hogy miket írnak és közösen röhögünk rajtuk, hogy szerencsétlen kisfiúk mikor nőnek már fel.


(huszonévesek vagyunk)

2016. szept. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmit... Engem is jelölt már be ismerősnek nem egy nő, megnéztem, hogy esetleg van 1-2 közös ismerősünk, vagy éppen egy városban laktunk, tanultunk stb. és visszaigazoltam, függetlenül attól, hogy nem emlékeztem egyikre sem. :D Tekintettel arra, hogy milyen volt a 15-22 éves időszakom, belefért a nem emlékezés minden estére 100%-osan... főleg évekkel később. :D
2016. szept. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csakhogy nekem ezek a lányok tetszenek.
2016. szept. 25. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!