Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találkoztatok már életet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már életet során olyan párral, aki tárgyként kezelt titeket? Mi a menekvés?

Figyelt kérdés
A szakítás nagyon nehezen megy. Annyira ki akar sajátítani, és birtokaként kezelni, hogy nincs erőm dobni a csajt. És még szeretem is. De megaláz.

2015. dec. 20. 17:12
 1/5 opened paradise ***** válasza:
Kifejtenéd légyszi?
2015. dec. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél már gyenge. Dobd és kész.
2015. dec. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

találkoztam. nem kell feltétlen dobni, csak húzd meg élesen a neked kényelmes határokat.

ha nem tetszik neki vagy nem tudja betartani magától elmegy.

ne hazudj, ne akarj kibúvókat keresni egyszerűen mondj valami ilyesmit.


Cica, attól függetlenül, hogy együtt vagyunk van saját életem és ezt meg is akarom tartani. Azt szeretném, ha te is tiszteletben tartanád, hogy .... .


Nem kell feltétlen hagynod neki vagy betartanod amit mondd :D

2015. dec. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszer csak besokallsz, és nem lesz kérdés, hogy otthagyod-e.
2015. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem mit amit a négyes irt, egy idő utan jött a kvrva anyád, s vége lett. Sírásra es visszakonyorgesre es végtelen igéretek halmazra szamits, amit addig tart meg amíg ujra biztonságba nem érzi magat.
2015. dec. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!