Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon elhízott férfi melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elhízott férfi melyik oldalon találhat átlagos lányt csak szexre?

Figyelt kérdés
Esetleg szexpartnerkereső? Tinder? Csak szexre vágyok kötöttség nélkül de sajnos 122 kg vagyok eléggé extrém módon elhízva. Hivatásost nem szeretnék hanem egy olyan lányt akivel kölcsönösen élvezzük a szexet.
2016. szept. 23. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem lehetsz valami magas ugye?
2016. szept. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megtalálod a farkad?
2016. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

168 cm vagyok.

Haha...igen szép méretem van 14 cm szóval megtaláltam.....

2016. szept. 23. 16:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért nem fogysz le egy keveset?
2016. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
aztak.. 168/122? majdnem golyó vagy XD
2016. szept. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

F.a.s.z.i, OK, hogy kövér vagy, de mi lenne ha rászánnál heti 3x2 órát fél éven át az életedből. Ha nincs senkid nem is kell alkalmazkodnod senkihez a hétköznapjaidban és az estéiden. Állítom neked, ha most elkezdesz mozogni hetente legalább 3x 2 órát intenzíven. Pl. futás, úszás, biciklizés, vagy valami aerob mozgás (konditeremben gyurmázás sem rossz de abból két óra kevés, mert sok a holtidő amikor nem dolgozol), akkor állítom neked, hogy karácsonyra a mérleg képes lenne elhagyni a 3 számjegyet és kezdődhetne a súlyod 9-essel is.

Persze kajára figyelni kéne. Kevés cukor (nem szabad elhagyni!), zsír mértékkel, a 3,5-ös tejet cseréld 1,5-ösre, szalonnát ne egyél inkább csak sonkát, stb stb.

Húst meg lehet, de nem ész nélkül azt se. És napi 5x kicsit egyél, a vacsi lehet a főétkezés (pszichésen átsegít a napon, hogy a nap végén van a "jutalom").

Persze ez most csak nagyon nagy vonalakban leírva.

Viszont ha már fogsz, az növelni fogja az önbizalmadat, és az első benyomás a lányokban nem egy tohonya Jabba képe lesz, a kettő együtt meg már hozni fogja az első sikereket. Meg a mozgás kitartást is ad. Pofára esel egy nőnél? Mész tovább. És előbb utóbb fogsz találni csak szexre, olyan nőket is akikről eddig nem is hitted, hogy megkaphatod.

Tudom miről beszélek, én sem vagyok vékony, tudtam fogyni, változni (kigyúrt sportos sosem lettem) és volt táncos/modell barátnőm is, akiről korábban nem hittem volna, hogy akár csak egy egyéjszakásra elvihetem. Szóval hajrá!

2016. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

14 cm szép méret??? LOL

Átlagos lányt? Mire fel, ha te bőven átlag alatti vagy? (Alacsony és extrém elhízott)

Ja és még ingyen is legyen... + csak szex...

Hát, öcsém, kurwa gyorsan vedd ki a kezed a biliből, ez nagyon szánalmas.

2016. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Téged már egy hivatásos sem biztos, hogy vállal, nem hogy önszántából valaki.
2016. szept. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell ilyeneket mondani a kérdezőre, ártott nektek talán, vagy megbántott titeket?

Nem tudom miért kell azonnal átlag alattinak gondolni. Valakinek lehet, hogy pont ő az esete. Nem lenne a dolog egyedi.


Kérdező! Próbálkozz a neten, vagy a szórakozóhelyeken.

2016. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig pont erre vannak a hivatásosok. Kutathatsz Tinderen napestig, de az, hogy találsz-e valakit, az erősen szerencse kérdése.
2016. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!