Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolja sok lány hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja sok lány hogy az análsex csak durva lehet? miért ne lehetne análba lágyan szeretkezni?

Figyelt kérdés

2016. szept. 22. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
mert akkor is kellemetlen
2016. szept. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem sok lánynak nem az. ez egy táves hitrendszer. az anált is lehet szerelemből érzéssel csinálni és sokkal jobb minta sima.
2016. szept. 22. 11:57
 3/11 egybaba ***** válasza:
64%

Ugyanazért amiért a kislányok a csókról is azt gondolják, fúj nyálas és undorító - aki még nem próbálta (olyannal aki örömet okoz ) honnan tudná?

Ez csak gyáva félelemmel kevert indokolatlan előítélet.

2016. szept. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
pontosan, köszi
2016. szept. 22. 12:02
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

A barátommal nekem jo az anál előre bocsájtom.

Mindazonáltal elég primitiv vagy ezzel a megfogalmazással!

"Ez csak gyáva félelemmel kevert indokolatlan előítélet."

2016. szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
meg kell védjem őt, mert nem primitív hanem a kemény valóság.
2016. szept. 22. 12:41
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem próbáltam, de nem zárkózom el tőle. De ahhoz ismernem kell, és megbízni abban, akivel vagyok, viszont a legtöbb srác(akinek ez bejön) már első alkalommal erőlteti. Ilyenkor nem kell csodálkozni, ha elutasítanak.
2016. szept. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Lágyan se fér be akkora, és fáj. Tudod, nem minden nő egyforma.

Nehéz elhinni, hogy érzelmes és gyengéd szexet akar az a pasi, aki olyat erőltetni rám, amit jobb esetben nem élvezek, rosszabb esetben fájdalmas számomra.

Ha nem érdekli az én élveztem, csak a saját kielégülése, akkor el tudom képzelni, milyen figyelmes lesz...

Nincs azzal baj, ha neki ez fontos a szexben, csak akkor mi hanyagoljuk egymást. Ő meg keressen egy Análkát, aki ezen élvez. Elvégre (állítólag) nagyon sok nő élvezi, nem lesz nehéz. ;)

2016. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
47%
Mi neha beiktatunk egy ilyen menetet. Ha eleg sikositot hasznaltok, kizart, hogy kellemetlen legyen... Szerintem. De kinek mi a kapacitasa...
2016. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Miért gondolja sok srác hogy ha lágyan szerelmesen tol s*ggbe akkor az nem feltétlen fáj ? Fáj basszus ,voltam már kisebbel,nagyobbal ,lágyan ,szerelmesen ,kellően felizgatva ,tocsogva a nedvtől mindenhol ,figyelmes volt de akkor is fájt .ha fáj akkor fáj .miért olyan nehéz felfogni hogy van akinek nem jó érzés sehogy sem ?
2019. okt. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!