Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak nők akik arra izgulnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak nők akik arra izgulnak ha durván bánnak velük, esetleg megerőszakolják őket?

Figyelt kérdés

2016. jún. 7. 22:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak
2016. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Inkább van olyan amelyik nem erre vágyik? Kivéve a megerőszakolás, arra nem vágyik senkisem...
2016. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
85%
Azért nem mindegy, hogy szerepjátékos megerőszakolás-e.
2016. jún. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
62%

Persze hogy vannak.

Én például azt szeretem ha húzzák a hajam, vagy fogják a nyakam, vagy amikor durva a szeretkezés 😋

2016. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Egy erőszakolásra írj privátot ;).. Mondjuk elég, ha valaki meghallja a hangom és egyből erőszak történik, mert annyira erotikus :D
2016. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Vannak igen :)


Szerepjátékos megerőszakolás is rendben van :)

A megszokott partnerrel :)


Sikátorból előugró idegennel nem :D

2016. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
88%
az erőszakolás (csak szerepjáték) engem nagyon izgat :D
2016. jún. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Akkor már csak azt nem értem, mi az a maszlag az romantikus hapsikról meg az azokat kedvelő nőkről? Mert nekem nagyon az jön le, hogy a többség nem csípi az olyat.. Akkor ők csak pénzforrásnak kellenek nektek lányok?:D
2016. jún. 8. 05:33
 9/21 anonim ***** válasza:
ÉN is szeretnák egy ilyen csajal őszejőnni.
2016. jún. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

Ugyan már. Tessék felnőni a gondolathoz, hogy a BDSM minden formája két felnőtt ember közös megegyezéses szerepjátéka. Ha az éppen "megerőszakolÓSDI", akkor is. Ha a lány felizgul a játékra, a helyzetre, az eljátszott durvaságra és kiszolgáltatottságra stb és pld nedvesedik is, maga a behatolás nem lesz kellemetlen, sőt.


Az igazi megerőszakolás: fáj, veszélyes, sérüléseket okoz, a nőnek erotikusan NEM IZGALMAS

2016. jún. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!