Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak nők akik arra izgulnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak nők akik arra izgulnak ha durván bánnak velük, esetleg megerőszakolják őket?

Figyelt kérdés

2016. jún. 7. 22:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%

Azért mert néhány nő itt a gyakorin azt válaszolta hogy igen, erre izgul, ebből most levonod a véleményt hogy hazugság, hogy a nők a romantikára vágynak?

Egyfelől minden nő más.

Másfelől: én egy olyan nő vagyok, aki a vad, alázós szexre izgul. De egy párkapcsolatban nem erre vágyok a partneremtől. Arra vágyom, hogy szeressen és tudjon gyengéd és romantikus is lenni velem. Persze az lenne az ideális ha mindkettőt megélhetnénk, de ha az egyiket fel kéne adnom, a vadulást vagy a szerelmeskedést, akkor inkább a vadulást adnám fel. Mert szükségem van arra, hogy szeretve érezzem magam és ez, miközben hátrakötözött kézzel szopat a partnerem, valahogy nem jön át.

2016. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

"Másfelől: én egy olyan nő vagyok, aki a vad, alázós szexre izgul"


Hát nézd, lehet van abban valami amit mondasz, de számomra eléggé összeegyeztethetetlen a két dolog. Ha egy nő 5-6 emberrel b.@.z@tja magát és arra izgul hogy kikötözve tömik belefele a f@hszt, olyanról eléggé nehezen tudom elképzelni, hogy egy érzékeny romantikus lélek lenne...:D

Az más kérdés, hogy megtudja magát romantikázósnak is játszani, mivel a társadalomban az az elfogadott női szerep, ilyennek is kell látszódni, mivel azt egy nő se szereti ha qurvának nézik olyanok, akitől nem akarja, hogy annak nézzék...;)

2016. jún. 9. 12:47
 13/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha ennyire nem a te világod a BDSM, hogy alap fogalmait sem érted, akkor inkább tényleg ne foglalkozz vele.


Az erotikus vágyak nem tudatos szinten eldöntött dolgok. Azokat lehet megélni, elnyomni, azonosulni velük vagy idegennek érezni.... Az ember nem kiválasztja a lelkiségének és érzelmi síkjának megfelelőt egy katalógusból. A BDSM vágyak csak vannak. Annak, hogy aki megéli azokat, milyen beállítottságú emberileg, milyen romantikus, milyen művészi, vagy milyen tudományos lelkületű, ehhez kb nulla köze van.

2016. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
#13-as. Nekem nincs bajom azzal, ha valakinek ilyen vágyai vannak és izgalmasnak is találom valamilyen szinten. Amivel gondom van, az az álszenteskedés, hogy minden nő úrinőnek akarja mutatni magát a külvilág előtt, belül meg gyakran nagyon nem azok, de ezzel nincs is gond. Távol álljon tőlem, hogy ítélkezzek bárki felett, csak az okát nem értem, hogy a nők miért vigyáznak annyira, hogy az a kép lebegjen a külvilág szeme előtt róluk, hogy ők akkora mimózák és, hogy ők az ártatlanság mintaképei, ő hozzájuk csak érzelmeken keresztül vezet az út, stb... Mert ez egy nagy hazugság.
2016. jún. 9. 13:23
 15/21 anonim ***** válasza:

vagyis??

Aki egyszer Qrva intim kettesben a hitvesi ágyban, az szerinted "vállalja magát" és legyen Qrva a hivatalban meg a hétcsillagos étteremben is?

2016. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
aki éjjel szexben szub, az nappal se játssza meg magát, hanem szíveskedjék az utcán is négykézláb közlekedni? :D
2016. jún. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
aki meg Dom az mindenhová pattogós ostorral járjon és mindenkinek vakkantson parancsokat
2016. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
mondjuk akkor a switchek benézték :D :D :D
2016. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, zéró ismerettel rendelkezel a nőkről is és a bdsm-ről is. Ebben semmi megjátszás nincs. Az, hogy a partneremmel szeretek eljátszani és megélni bizonyos dolgokat egyáltalán nem jelenti azt hogy ezt bárki mással megtenném vagy ez izgatna mással is. És tudod miért? Mert én valóban úrinő vagyok. Úgy is bánnak velem a férfiak, mert ilyen a természetem. Nem beszélek csúnyán a hétköznapokban, és nem azért mert megjátszom magam, hanem mert nem tetszik. De a szex, a bdsm az valami teljesen más. Ott sem szeretem a trágár beszédet, de azért sokkal több belefér mint a való életben. És bár nem szeretem az erőszakot, de a szexuális fantáziámban jelen van. Egy vonzó valakivel aki erővel a magáévá tesz, és úgy bánik velem mint a játékszerével. Ettől még romantikus is vagyok és kultúrlény is. És nem hirdetem a deviáns vágyaimat magamról, nagyon egyszerű okból: a hozzád hasonlóan egyszerű gondolkodású emberek esetleg azt gondolnák hogy lehetnek velem durvák és közönségesek, mert az nekem ugyebár bejön. Hát rohadtul nem.
2016. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19-es for President!!!
2016. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!