Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben orgazmus után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben orgazmus után vigasztalhatatlan zokogást mi okozza?

Figyelt kérdés

Mostanában ritkán jut idő a szexre sajnos.

Egyébként fáradtak voltunk, vannak stresszes dolgok az életemben. Még egy hét van a menstruációig és nem tudom eldönteni hogy ez csak valami hormonális dolog volt vagy a lelki eredetű problémák jöttek össze és törtek ki.

Azért furcsa és ijesztő ez számomra, mert eddig csak örömömben sírtam orgazmus után, most viszont mérhetetlen szomorúság jött rám és fogalmam se volt róla hogy pontosan mi bajom van.


2016. szept. 19. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes?
2016. szept. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Az okozta ezt a szomorúságot, hogy nem velem dugtál
2016. szept. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez nekem is megfordult a fejemben, de nem tudok róla. Ha elmarad a menstruációm akkor tesztelek, addig amúgy se mutatná ki.
2016. szept. 19. 12:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Okozhatta a stressz pillanatnyi megszűnése is. Néha előfordul, a hormonok játéka.
2016. szept. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Hormonok.. Van olyan mikor túl teng és szex közben vagy után jön ki.. Nálam is volt olyan hogy orgazmus közben jött rám a síró görcs. 22 L
2016. szept. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
öröm, semmi más
2016. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. :)
2016. szept. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"öröm, semmi más"

Tehát ha mérhetetlen szomorúságot érzek és zokogok az szerinted öröm? Nem értem a logikát.

2016. szept. 20. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!