Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm mondta, hogy egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mondta, hogy egyszer kipróbálná az orált úgy, hogy akkor sz*p le, amikor vezetek. Alapból szeretek kipróbálni új dolgokat, de pl ha ezt valaki látja ez nem szabálysértő vagy valami?

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 15:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

ezt èn is kipróbálnám :D

megvan a következő 'program' a barátommal :D

2016. szept. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 PearlDiver ***** válasza:

Velem egy exem már csinált ilyet, és nem volt gond a menetbiztonsággal, de azért nem jó kockáztatni. Ha annyira kocsiban akarjátok, lehet azt parkolva is.

26F

2016. szept. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Exemnek csináltam de lassan vezetett szóval nem lett semmi gond.. Meg csináltam azt hogy vezetés közben ki vertem neki... 22 L
2016. szept. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
a kressz szerint az intézkedő rendőrt is le kell pippantani ilyenkor....
2016. szept. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Sok a kátyú kis hazánkban
2016. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 pinkpancser ***** válasza:
Bekapcsolt övvel nehéz, ha kikapcsolja akkor szabálysértés, amire figyelnek is a kamerák. De ha készül kép, azzal biztos feldobjátok a rendőrök napját :)
2016. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Párommal volt már olyan, hogy autópályán szoptam le vezetés közben. Egy kamionos megelőzött minket és meg is látott, ránk is dudált.
2016. szept. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mi a bajotok? Le pontoztok 0%-ra csak mert le szoptam meg ki vertem az ex páromnak... Vagy ennyire zavar hogy nem nektek csináltam... Irigy kutyák....
2016. szept. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj, de próbáljatok valami kihalt útszakaszt választani... persze, úgy kevésbé izgi, de telán nem öltök meg senkit közben.
2016. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!