Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm mondta, hogy egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mondta, hogy egyszer kipróbálná az orált úgy, hogy akkor sz*p le, amikor vezetek. Alapból szeretek kipróbálni új dolgokat, de pl ha ezt valaki látja ez nem szabálysértő vagy valami?

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 15:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Autópályán csináljátok, elég felfokozott amúgy a hangulat amikor elmennek melletted vagy te elozol valakit

De csak óvatosan! ;)

20f

2016. szept. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Próbáljon ki olyan dolgokat amikkel nem veszélyezteti más egyébként szabályosan közlekedő emberek életét :)) Kezdhetné egy kis ésszel, abba még senki nem halt bele
2016. szept. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Van egy olyan, hogy "Közszemérem sértés". De szerintem nem nagyon fogja meglátni senki. Rendőrautót látsz, azért szólj neki. :) Jah, és irigy vagyok.
2016. szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Térfigyelők és rendőrök kedvelik ezt... :D
2016. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Vezess macskaköves úton.
2016. szept. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

#5 os

😂😂😂😂 :'D virtuális pacsi neked

2016. szept. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az zavar legjobban,hogy valaki megláthatja? Az nem,hogy ez a játék nem kicsit veszélyes,és miattatok ártatlan emberek halhatnak meg? Gratulálok a felelősségérzetetekhez!
2016. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez leginkább Közúti veszélyeztetés címszóval büntethető: "Aki a közúti közlekedés szabályainak megszegésével közúton vagy közforgalom elől el nem zárt magánúton más vagy mások életét vagy testi épségét közvetlen veszélynek teszi ki, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."
2016. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Autópálya,autóút.....nem hiszem,hogy sok mindent látnának. Én is csináltam már.
2016. szept. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Maximum azért büntethet, mert nincs bekapcsolva az öve.
2016. szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!