Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsokatban valóban csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsokatban valóban csak a külső számít, vagy van azért valamilyen más elvárás is a partner felé?

Figyelt kérdés
Férfiak és nők válaszaira egyaránt kiváncsi vagyok. Olyasmire gondolok, hogy fontos nektek az, hogy nagyjából hasonló legyen az érdeklődési körötök, intellektuálisan egy szinten legyetek, nagyjából hasonló anyagi helyzet, szóval bármi, ami nem csupán külsőség?

2016. szept. 10. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, de nekem férfiként egy szebb nőt jobban el tudok képzelni komoly kapcsolatra, mint egy kevésbé szépet. De mondjuk önmagában ez sem meghatározó, sokat számít, hogy érzelmileg milyen kötődés van, hogy csak "lazulás", vagy komolyan meg is értjük egymást, kialakulnak érzelmek.

20/F

2016. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kapcsolatom volt. Engem egyáltalán nem a külseje fogott meg. Az anyagi helyzete nem érdekelt, viszont elég jól el tudtunk beszélgetni, néha még közös programok is voltak.
2016. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

-A közös érdeklődési kör nem fontos. Legyen toleráns ezzel szemben. Van amik nekem tezszenek, vannak amik neki. Nem ezért járunk össze.

-Az anyagiak sem fontosak. Nem azzal szexelünk. És többnyire ha fizetni kell valamit az közös.

-Szeretem, ha értelmes, mert kommunikálni is kell.

-Legyen ézelmi inteligenciája. Ne keverje a szezont a fazonnal. Az össze bújás az össze bújás, semmi több.

-Legyen barát is. Nem tárgyak vagyunk egymásnak, de azért nem kell megsértődni, ha a rendes élet elsőbbséget élvez.

-Legyen diszkrét.

2016. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért számítana?
2016. szept. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!