Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Tinderen tényleg lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderen tényleg lehet szexpartnert találni?

Figyelt kérdés
Egyik havarom mondta, hogy próbáljam ki ezt az appot, mert őrületeset szexelt az egyik csajjal..én meg csak lestem.Nem hiszem el,szerintem kamuzott.Vagy tényleg vannak ott ilyen nők?

2016. aug. 27. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
az utcán is összefuthatsz egyel akkor egy emberek által készült appon miért ne lehetne?
2016. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet! jól mondta a haverod
2016. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ha nem vagy tipikusan jó pasi, akkor nem igazán fogsz tinderről szexelni...


belépőszint a joképüség, jó testalkat, magasság, stb...


aki ezt nem üti meg, az inkább hanyagolja a tindert.


a tindert a nőknek találták ki, hogy még többet szexelhessenek még könnyebben.

2016. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen jól mondják

Ismerősöd hogy néz ki illetve te?

2016. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt aki igy próbálkozott, az elején megmondta, hogy mi a szitu, de nálam nem jött be.
2016. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy hogy lehet ráírni valakire? Most szedtem le,de annyira nem jön be ez az app.
2016. aug. 27. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Tényleg lehet. Jó külső (illetve ezt megfelelően tálaló képek), jó stílus (azaz kommunikáció) és demonstrálnod kell bizonyos értékeket amiket a nők a szexpartnerben keresnek és szabad utad lesz. Még sokszor azoknál is, akik azt írják, hogy csak komoly kapcsolat...


Én 10+ nőt dugtam meg Tinderről, nem minddel volt jó a szex, pedig próbálok mindig nagyon előszűrni, mert erre igényes vagyok. Párkapcsolatom is volt már onnan - ha épp olyan értékre lelek, akkor ennek sem vagyok az elrontója.


Ha valakinek van kedve ismerkedni nők közül, itt is szoktam, szeretek rácáfolni arra, hogy a gyakorin csak nem vonzó emberek vannak :)


Persze nyilván nem mindenkinek fekszik már maga a közeg sem (sok az ok nélkül nem válaszoló, még ilyen adottságokkal is), rengeteg a match (amit szinte képtelenség kezelni, szortírozni), illetve sokan ráunnak beszélgetés közben, s akkor kárba ment az időd, amit abba tettél bele, ami sokszor demotiváló. De ha tudod mit keresel, akkor meg lehet találni azt, ami a célod.

2016. aug. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jó külsővel könnyü UTOLSÓ
2016. aug. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!