Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderen hogyan találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen hogyan találni szexpartnert?

Figyelt kérdés

Többen mondták, hogy onnan lehet összeszedni szexpartnert szexkapcsolatra.

22F


2016. jún. 24. 04:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszélgettek, megkérdezed ő mit keres. Ha szimpatikusak vagytok egymásnak elmentek egy randira vagy áthívod stb. Van aki egyből kötélnek áll, van akinek kell 2-3 randi. Mondom ezt lanykent! :)
2016. jún. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
tinderről 3 lányt szedtem össze és mind a három az első találka után megvolt.. de többet nem is értek 1 alkalomnál :D aki vissza ír tinderen az már nyert ügy :D
2016. jún. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22 éves életképtelen...
2016. jún. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. válaszoló, ezt meseországban álmodtad?
2016. jún. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elnézést a tudatlanságért, de ez a Tinder csak telefonos alkalmazás, azaz csak androidon használható?
2016. jún. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Szóval.. A környezetedben nem találsz olyat, aki tetszene és le is feküdne veled.

Miből gondolod, hogy a neten találnál olyat?

Talán a képernyő ad valami szuper képességet, amivel megváltoztathatod a külsődet?


Hidd el, hogy ott is csak olyat találnál aki a te külsődhöz passzol, akivel azonos vonzalmi-kisugárzási szinten vagy.

De te ennél jobbat akarsz nem?


Ha ennél jobbat akarsz változnod kell. Ha nem változtatsz magadon (pl. sport) akkor a környezeted sem fog változni.


22/F

2016. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsonak: ha nem vagy tisztaban a dolgokkal ne kotnyeleskedj. nem a kerdeshez tartozik amit irtal es nem is arrol van szo. k*urvara nem ismersz, nem tudod milyen cipoben jarok, igy meg legyszives ne oszd az eszt...
2016. jún. 24. 11:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet a #6 válaszolóval. Alapvetően a tinder lerövidítheti a dolgokat, főleg annak aki szexpartnert keres. Nincs sok felesleges kör, mindenki tudja mit akar. Aki komolyan ő arra megy aki nem az pedig arra. Én is csomó pasit ismertem meg ott, akiket egyébként sose ismertem volna, és nem csak a szexre vonatkozik.

Szóval kérdező nem lesz szerintem probléma ott találni valakit, de készülj fel, hogy nem pont olyan lesz mint a képen! Nem mondom, hogy rosszabn, sőt, de más! És ne várj sokat a dologtól, bár egy csomó párt tudok akik ott jöttek össze. :)

2016. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!