Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban zavarna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban zavarna titeket, ha a partner másokkal is szexelne?

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 06:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem nem, eleve ha együtt sem vagyunk akkor lényegtelen kivel dug.
2016. aug. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sexkapcsolat ergo nem.
2016. aug. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem zavar hisz ezért szexkapcsolat.. Mellesleg szexkapcsolatban alap hogy Óvszerrel csináljuk pont azért mert ki tudja hogy még kivel kefél a másik. 22 L
2016. aug. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megegyezés kérdése. Ha úgy alakítottátok ki, hogy csak egymással akkor nem illik, bár amiről nem tud, az nem fáj. :)

Ha lehet mással is akkor nincs több kérdés. HA meg semmit nem beszéltetek meg akkor alap, hogy mással is teheted, mert a klasszikus szexkapcsolat ilyen. Barátság, és néha szex. És gondolom egy barátodon sem kéred számon, hogy mikor kivel szexelt. :)

2016. aug. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, nem akarnék rola tudni. Mindenki csinal amit akar, de ha egyutt vagyunk akkor csak én vagyok es csak o. Ennek szerulintem igy kellene működnie.
2016. aug. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

talán jobb is így, mert ha exkluzív a szexkapcsolat akkor nagyon kevesen keresnek maguknak igazi párt, mert csak arra az egy személyre koncentrálnak csak.

Plusz így nehezebb "szerelembe esni" is.

2016. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Laza vagyok, mint a rigalánc! Ha csak szexkapcsolat, azzal kefél mindenki akivel akar. De azért senkinek nem akarok nemibetegséget, sem magamnak, sem neki, tehát szelektáltan.
2021. jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!