Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhatott?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolat félében voltam egy sráccal, de bonyodalmak adódtak, plusz többet kezdtem érezni iránta. Azt mondta, hogy hagyjam békén, de nem rég rám írt, hogy vissza akar kérni valamit meg úgyis beszélni akar velem. De a találkozóra nem jött el (ami mellesleg nagyon gyerekes). Számítottam erre, de azért mégiscsak rosszul esett, viszont neki nem akarom megadni ezt az örömöt, ezért nem akarom tőle megkérdezni. Tippen nincs, mit akart.
2016. szept. 9. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
megdugni, aztán meggondolta magát
2016. szept. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Végülis ez reális. El tudnám róla képzelni.
2016. szept. 9. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Vszinuleg kanos volt, gondolta még egyszer elővesz téged, de aztán megis bejött valami újabb. Szólni meg nem akart mert amúgy sz*rik rád


Bántási szándék nélkül, kb ez lehetett

2016. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet, sőt biztos.
2016. szept. 9. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azt szerette volna ha írsz az emlékkönyvébe pár sort.
2016. szept. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!