Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetseges hogy a sulyos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lumia 532 kérdése:

Lehetseges hogy a sulyos szexhianyom miatt van halalvagyam meg öngyilkos gondolataim?

Figyelt kérdés
24f szüz

2016. szept. 7. 19:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
11%
Nem azért mondtam hogy menjen pszichológushoz mert majd az megsajnálja.. Hanem hogy valakivel tudjon róla beszélni. Most jobb lett volna ha azt írom neki hogy hát akkor kösse fel magát vagy mi? 22 L
2016. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy beszél valakivel nem lesz jobb.

Maga a kérdés egy önsajnáltató nyagogás, ami abban reménykedik, hogy majd a csajok szánalomból dugnak vele. Bármiben Lefogadom, hogy kb semmit sem tesz az ügy érdekében, maximum annyit, hogy az egónövelő képeket lájkolgatja a Facebookon aztán rinyál, hogy senkinek sem kell.

2016. szept. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 János Gilján ***** válasza:

Ha a holdon kéne egyedül élnem a csajoktól mintegy 384.400 km távolságra, pár héten belül nekem is halálvágyam és öngyilkos gondolataim támadnának...

Mekkora mázli, hogy a Földön élek, ami tele van jó puncikkal és így találkozhattam életem szerelmével is! Neked is azt javaslom, hogy a pityogás helyett inkább próbálj normális párt találni magadnak, vagy regisztrálj a mars misszióba: [link]

2016. szept. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
nem azert irtam ki hogy megsajnaljanak, ez csak egy egyszeru kerdes volt. ilyen ez a noi logika
2016. szept. 8. 19:32
 15/15 János Gilján ***** válasza:
Oké, elnézést kérek a tapintatlanságomért! Mindazonáltal továbbra is azt javaslom, ha ennyire zavar, hogy nincs párod, akkor vedd a kezedbe a sorsodat és tegyél érte, hogy legyen! Sok sikert! :)
2016. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!