Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexhiányom van. De megijednek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexhiányom van. De megijednek a pasik. Miért?

Figyelt kérdés
2hónapja nem voltam senkivel, mert akkor lett vége a pasimmal.Nos eléggé szexcentrilus vagyok..A pasik megijednek tőlem, mikor kezdeményezek..Csók, tapi, petting van, de mikor közlöm, hogy szexet szeretnék a következő talin, megfutamodnak!Pedig tetszek a férfiaknak, ez eléggé látható, mégsem akar összejárni velem szexelni senki!Szerintetek?
2016. júl. 17. 20:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ha nekem mondanád, simán benne lennék. Már akár az első talin is, ha bejövünk egymásnak.
2016. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 RRR ***** válasza:
100%

mert ez szokatlan egy nőtől még mindég


de ne félj itt elárasztanak majd a vállalkozó szelleműek

2016. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondj semmit, csak hagyd magad amikor ők próbálnak lefektetni.
2016. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Próbálkozz tovább, biztos fogsz találni megfelelő partnert. Kevés pali mondana nemet, ha bejössz neki.
2016. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ilyen csak a filmekben van. - Egyébként hol laksz?
2016. júl. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Majd most kapsz elég privát üzenetet amiből lehet válogatni :)

Ha oda írtad volna hova valósi vagy, könnyebben kitudnád szűrni a jelentkezőket.

2016. júl. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
1ik sem mond nemet...csak eltunnek...Tegnap is elvoltam egy nalam fiatalabb sraccal.En 28, o 22 eves..Alig akart elengedni..Be is indultunk egymasra, de en elkuldtem, hogy majd...kell ido a szexkapcsolathoz is, h megismerjem kicsit.Ma irtam ra, h este esetleg filmezes, dumcsizas, azt mondta, nem iger semmit, de nagyon jol hangzik...Igen kaptam mar itt latatlanba ajanlatokat XD
2016. júl. 17. 20:47
 8/22 anonim ***** válasza:
szerintem valami hiányzik belőled, ami beindítaná őket igazán. van olyan, hogy hiába jó, de valahogy nem. és akkor nem akarnak bonyodalmat inkább, főleg ha olyanok, akiknek ki tudja mikor lesz másik szex.
2016. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha elküldöd, mikor már olyan a helyzet nem véletlenül nem vesznek komolyan aztán.
2016. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Kezdek rajonni, hogy mikor ott lenne az alkalom, megtortenhetne, vegulis en kuldom el oket....szexhez nem kell ismerkedni...Csak nekem ugy meg nem megy..ahhh nehez szitu
2016. júl. 17. 21:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!