Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexhiányom van. De megijednek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexhiányom van. De megijednek a pasik. Miért?

Figyelt kérdés
2hónapja nem voltam senkivel, mert akkor lett vége a pasimmal.Nos eléggé szexcentrilus vagyok..A pasik megijednek tőlem, mikor kezdeményezek..Csók, tapi, petting van, de mikor közlöm, hogy szexet szeretnék a következő talin, megfutamodnak!Pedig tetszek a férfiaknak, ez eléggé látható, mégsem akar összejárni velem szexelni senki!Szerintetek?
2016. júl. 17. 20:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Mért nem előbb írtad! A múlthéten végig Békésben járkáltam. Összehozhatunk volna valamit.
2016. júl. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Először arra gondoltam, hogy túl rámenős vagy és ettől ijednek meg, hogy nem náluk van az irányítás. De mondod, hogy végül te állítod le az egészet.

Egyébként megértem azt amit írsz, hogy kell azért valamennyire ismerni a másikat, nekem is így volt/van ez, ha érdekel megírom privátban. Hello

2016. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!