Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, a pasik manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a pasik manapság gyakran megijednek? Hogy szoktátok ezt kezelni?

Figyelt kérdés
annyit hallom, hogy a pasik megijednek, ha valami komolyabbra fordul. Ez igaz? Ezeket hogy szoktátok kezelni?
2016. márc. 6. 14:09
 1/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem ezzel nem igazán van tapasztalatom, de ha egy pasi nem tudja eldönteni, hogy mit akar tőlem, vagy megijed, akkor nem kínlódok vele, mert nekem nincs időm meg energiám azt bizonygatni, milyen király lesz velem a kapcsolat. Keresek másikat, aki tudja, mit akar.
2016. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

volt egy ilyenem. mivel szerelmes voltam, jó sokáig ment ez az igazából vergődés köztünk.én meg reménykedtem..

ma már hagynám a francba az ilyet rögtön, amikor kiderül, hogy ugyanilyen nyámnyila.

2016. márc. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
a nők viszont tökéletes magabiztosság mintaképei ugyebár. Ők sosem ijednek meg semmitől.
2016. márc. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
#3: Persze. Magabiztosan közlik pár hónapnyi agyhúzás után, hogy maradjunk csak barátok, de azt is kb. harapófogóval lehet belőlük kirángatni, annyira magabiztosak. :D
2016. márc. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező mit értünk azalatt h vmi komolyabbra fordul,esetedben?!
2016. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 tudom ezért írtam... na meg a fürdőszobában lévő bogaraktól a fa tetejére menekülnek és ott sírnak.
2016. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát hogy látják, hogy a lány is vevő lenne, és erre a pasik berezelnek.
2016. márc. 6. 15:09
 8/8 anonim ***** válasza:
a pasik nem megijednek csak meglepődnek mert váratlanul éri őket hogy emlékszik a csaj a hazugságokra....amire ki akarok lyukadni: ha egy csajt meg akar valaki "bármi áron szerezni" nincs túl nehéz dolga hisz csak azt kell mondania amit a lány hallani akar (pl.: ezen a helyen fogunk majd együtt élni...veled képzelem el az életemet... lesz egy rakás gyerekünk stb) aztán tárulnak is a combok. a hapsi ott hibázik hogy lenézi a csaj memóriáját, a csaj meg ott hogy nem tűnt fel neki annó hogy bepalizták
2016. márc. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!