Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Erre nem szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Erre nem szoktatok gondolni?

Figyelt kérdés

Még mielőtt nekirugaszkodok, szeretném leszögezni, hogy van párom.

Szóval itt is és a baráti társaságomban is láttam olyan pasit, aki átlagos külsőre és ez sem elég a lányoknak. Vagyis van olyan lány, akinek igen, de az az esetek többségében olyan is, amilyen... Én is ezek közé az átlagos pasik közé tartoztam. De találtam egy kivételt. Igaz nem magyar származású a lány, de ez biztos lényegtelen :)


És most jön a kérdés: olyan sok pasi van, aki komolytalan, vagy esetleg tényleg nagyon ronda szegény, esetleg igénytelen.

Nincs olyan sok rendes, jóképű pasi, hogy mindegyikőtöknek jusson.


Nem gondoltatok rá, hogy lejjebb adnátok az igényeiteket külső terén és az átlagos pasiknak is adnátok esélyt?

Arról nem is beszélve, ha ti sem néztek ki úgy, mint egy topmodell...


2016. febr. 26. 12:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem a mai fiúk nagy részének inkább a bensőjével van súlyos probléma. Az hagyján, hogy mondjuk ótvarsárgák a fogaik, és semmi izom nincs rajtuk. Ez még komolyan, a legkisebb probléma általában.:D
2016. febr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Kinek mi az átlag úgy őszintén?


Nekem a vékony sportos. Van, akinek az izomagyúak, van, akinek a kövérkés. Van, akinek a semmilyen alakúak.


Szóval, akkor most kinek van igaza?


2. Minden ember egoista. Tehát azt szeretné, ha neki jó legyen. Mi a francért adnék lejjebb, ha úgyis megtalálom a hozzám illő párt?


3. Te lejjebb adnál kedves kérdező? És miből, mennyit?


4. Nekem is van párom, és olyan párt találtam magamnak, aki, csúnya szóval élve, az igényeimnek megfelel! És én nem adtam lejjebb és így is megtaláltam a számomra megfelelő párt! :)

2016. febr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sokmindenkinek hihetetlen az, hogy nincsenek igényeim, még a nem túl pasik sem hiszik el, de komolyan. Ugyanakkor az értékrendbeli problémák (hogyan ismerjük fel és hogyan vegyüljük meg a Belénk szerelmes, odaadó, kedves nőt), az flegmaság és érdektelenség koktélja, illetve a simulékonyság keverve a kétszínűséggel senki számára sem nyerő.
2016. febr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2as: dehogy adtam lejjebb. már egy ideje tudtam, hogy magyar lány nem kell nekem. de nem gondoltam volna álmomban sem, hogy ezt egy nem magyar származású nő ennyire más lehet :) tényleg, üdítő kivétel!


legszívesebben azt tanácsolnám a srácoknak, hogy inkább külföldi lányokkal ismerkedjenek. ha kell költözzenek ki külföldre.

2016. febr. 26. 12:19
 5/11 anonim válasza:
3-as, te nem nagyon tudsz fogalmazni szerintem, de ez már más kérdés...Az átlagos külső, és a szépség mindenkinek relatív. Az igényesség mindenkinek ugyanaz: kisportolt, szokott fogat mosni, mosakodni, tud beszélni, fogalmazni, ezen a honlapon kívül is képes másokkal kommunikálni, van/ lesz a közeljövőben diplomája, több nyelven beszél, sokrétűen művelt, ennek ellenére nem beképzelt, nem korlátolt jellem. Ja bocsánat,ez amúgy persze ritka. Sok átlagos ember mégis összetudja ezt hozni, sok átlag fölötti meg valamiért mégsem.
2016. febr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Nekem semmi bajom az itteni lányokkal :D

Mindenhol vannak hülyék, haver kint van Németbe másik Angliába. Azt moondják nagy viszonylatban összeteheti a magyar férfiember a kezét :D

2016. febr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amióta pasizok, a férfiakkal kapcsolatos problémáim és ezáltal a kapcsolatot kizáró tényezők kivétel nélkül személyiségbeli problémák voltak. Én nagyon gyorsan találok olyan fiút, aki tetszik nekem, mivel nincsenek nagy elvárásaim, és ezeknek a srácok többsége eleget is tesz.


De épp úgy, ahogy a legtöbb lány is, a férfiak többségének is az a rögeszméje, hogy amennyiben kinéznek valahogy, az már elég. Intelligencia, önállóság, saját vélemény vagy gondolat, humor... Ezek luxus dolgok.

2016. febr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én meg sok ilyen Páva stilusu pasit látok csinos,helyes kiscsajokkal. Na ök hogy csinálják?
2016. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésre is válaszoljak.

Én nem vagyok topmodell alkat. Átlagosnak mondanám magam. A pasim,170cm. Jó izmos és sztm az átlagnál helyessebb. Rendes és jó ,különleges a kapcsolatunk. Van egy 2éves lányom is,akit teljesen a sajátjaként kezel. Én 24vagyok,a párom 37. Anyagilag is jól áll,de énis...mert jól bánunk a pénzünkel. Talált volna jó nöt is,mégis én kelletem neki.

A volt pasiim is jó pasik voltak. Ha találok ,miért is adnám lejjebb!?

Ám rengeteg átlagos pasit látok,átlagos lányokkal. Na meg a pávák.

2016. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Buszon mindig olyan párokat látok egy-két kivétellel, ahol a csaj előnyösebb külsejű volt. Azoknak a pasiknak sikerült (és nem, pénz sem játszik sztem közbe a BKV-zóknál :D). Meg azt is látom, hogy egyes pasik (NEM MINDENKI!) kb. a sminkeletlen modellt tartják átlagosnak, és a sima átlagost átlag alattinak... főleg magukhoz képest (elég megnézni a "szerintetek hogy nézek ki?" képeket a gyakorin, hát teljesen kedves, ápolt, helyes lányok kapnak olyan kommenteket, hogy bottal se, szódával talán, fujjj... ha már picit vastagabb a szemöldöke, már Brezsnyev, meg gáz, ha látszódik a borotvált lábán a szőrtüsző...). Tehát a túlzott elvárások oda-vissza működnek mindkét nemnél.


Az megint más kérdés, hogy hülyeség olyannal összejönni csak azért, hogy legyen, aki iránt nem vonzódunk. Aztán kérdés, melyik csaj mihez vonzódik. Én tökéletesen elvagyok a kicsit pocakos, nem filmsztár fejű, nem izmos vőlegényemmel, mert én meg pont hozzá vonzódom (és nem, nem vagyok topmodell én sem :D). És ezt mindkét nemre értem...

2016. febr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!