Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes randizni olyan lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes randizni olyan lánnyal, aki egyszerűen "nem hajlandó"?

Figyelt kérdés

... már chateléskor szóba került, hogy ő márpedig senki kedvéért nem hajlandó változtatni az ötlözködésén. Nekem pl. nem mindig tetszenek a magassarkús, műkörmös lányok, a "kevesebb néha több" alapon legyen jó alakja, de öltözködjön visszafogottabban.

Nekem kifejezetten tetszik a francia bugyi ( [link] ), neki meg nem. Hogy randizzak, hogy közeledjek egy olyan lányhoz, aki még a találkozó előtt kijelenti, hogy ő "nem hajlandó" változtatni?

Én úgy vagyok vele, hogy akivel együtt vagyok, és jobban szereti rajtam az inget, mint a pólót, annak igyekszem a kedvébe járni.


Szerintem az ilyen lányok többsége nagyon kényes, amit utálok, de persze ez személyfüggő is...


2016. szept. 6. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem neked való...
2016. szept. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Miért kellene a kedvében járni bárkinek is az öltözködésemmel?


Hely, időjárás és alkalom bőven határt szabhat ennek, nem kellenek további szabályzók.

2016. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért nem fogadod el őt úgy, ahogy van?

Már bocs, de ha kellemetlenül érzem magam magassarkúban, akkor nem fogom magamra erőltetni, csak azért hogy a párom gyönyörködhessen. A, egészségtelen, B, kényelmetlen, C, egy mokaszin vagy balerina cipő is lehet elegáns. Ez csak egy példa volt. Ne megváltoztatni akarjuk már a másikat, hanem próbáljuk meg elfogadni, ha meg nem tudjuk, álljuk odébb.

2016. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Hát ha már így előre, ismeretlenül is beskatulyázod ilyennek meg olyannak, akkor inkább hagyd a fenébe.


Mellesleg én sem fgook senki kedvéért változtatni az öltözködésemen (sem). Vagy elfogadsz olyannak, amilyen vagyok, vagy fel is csút, le is csút.

2016. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ember általában saját maga kedvéért változtat a stílusán vagy bármin és nem más kedvéért.. ne akard megváltoztatni..
2016. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne változtatnia? Én sem cserélném a bakancsomat csillivilli magassarkúra csak azért, mert az aktuális beszélgetőpartneremnek az tetszik... Nem mást kell megváltoztatni, hanem vagy elfogadni, vagy keresni valaki mást, aki inkább megfog belsőleg, de külsőleg is.

L/22

2016. szept. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért az hogy te póló helyett inget veszel fel az nem ugyanaz a stílusváltással.

Én pl csak feketét hordok, olyan gothos stílusban, ha valaki azt mondaná neki ez a stílus nem tetszik és igenis változtassak, vagy pl. fessem át a hajam, elküldöm a halálba, nem vagyok köteles azért változtatni mert valaki úgy akarja és a csajnak se kötelező.

A te példád kb azzal egyenlő mintha a srác azt mondaná jobban szereti rajtam a szoknyát mint a nadrágot, ezzel nem kívánja meg hogy változtassak, csak hogy egy másik (de nekem ugyanúgy tetsző) ruhát vegyek fel, a kettő ég és föld.

2016. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kompromisszumképtelen embertől ne sok jóra számíts.
2016. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, ahogy kinéz, utálod, hogy kényes, akkor miért erölteted? Miért nem olyannál próbálkozol, aki tetszik?
2016. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!