Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol keressek futótársat? Egys...

Hol keressek futótársat? Egyszerűen képtelenség olyat találni a környezetemben aki hajlandó lenne egy kis sportra.

Figyelt kérdés

Székesfehérvár vagy környékéről

20/L


2014. ápr. 30. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán ez összefüggésben van azzal, hogy neked a futás a sport.
2014. ápr. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ne ítélj elhamarkodottan:) ki mondta h mást nem csinálok?

a kondit egyedül végzem 1,5 éve.heti 4 edzés ezt szeretném kiegészíteni futással a szabadban, ehhez viszont nem jönne rosszul egy társ.

2014. ápr. 30. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Társ sosem jön rosszul :)


Még csak nem is ítélkeztem igazából.


Tegyük fel már leírtad az edzésedet, kondi + futnál.


Én is edzem. És mégis úgy látnál engem, mint akit nem lehet rávenni egy kis sportra (futásra), mert biztos hogy nem mennék el futni.


Heti 5x edzem 2 - 3 órát. :D


Lehet csak a futást nem szeretik, de egyébként tényleg sok lusta ember is van.

2014. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A BSI-nek van egy futónagykövet "hálózata", úgy látom, Székesfehérváron is van egy:

[link]


Ők tartják össze a helyi futóközösségeket, néha csoportos edzéseket tartanak, vagy csak tanácsokat adnak. Valószínűleg van Facebook oldaluk is, ha oda írsz, biztosan találsz valakit, akihez csatlakozhatsz.

2014. ápr. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!