Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostival orális sex mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostival orális sex mennyire kockázatos? Persze nem útszélivel.

Figyelt kérdés
2016. szept. 4. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát milyennel?
2016. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Gondolom igényes lakáson dolgozóra gondol.. Igazából ha attól tartasz hogy elkapsz valamit akkor ne menj prostihoz, de ha ez elkerülhetetlen akkor úgy szopjon le hogy gumit húzol a farkadra.
2016. szept. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
Én már voltam igényes prostinál! 24 éves volt a csaj és le szopott amit nagyon élveztem Viszont utána tökre paráztam hogy nem e kaptam el tőle valamit! Már beképzeltem dolgokat és teljesen kezdtem be depizni! bele gondoltam hogy egy nap több pasi is el megy hozzá és mi van ha egy Aids beteg pasit is leszop! Aztán már nem bírtam és a haverom elkísért tesztet csináltatni :D Megfogadtam hogy soha többet nem megyek prostihoz!
2016. szept. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a gond,hogy vannak (nemi) betegségek,amit óvszerhasznàlat mellett is el lehet kapni,én nem tudnék nyugodtan élvezkedni egy prostinâl..
2016. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
prostinál gumival kell még kezet fogni is
2016. szept. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!