Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok akik néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik néha összejárnak dugni valakivel azért csinálják mert tudják magukról, hogy alkalmatlanok lennének a komoly kapcsolatokra?

Figyelt kérdés

Ismerek pár lányt akinek nincs kapcsolata viszont hébe-hóba

megdugatja magát rendszerint ugyanazzal a csávóval ebbe mi a jó neki? Miért nem szerez barátot, nem égő neki ez a dolog, hogy használtatja magát?



2016. szept. 4. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Leirhatnad a nevüket hozzam johetnek dugni
2016. szept. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Arra nem gondoltál, hogy nem akar barátot? Miért baj az, ha valaki időnként összefekszik ugyan azzal az emberrel? Gondolom azért zavar, mert nem Te vagy az a személy akivel lefekszik :)
2016. szept. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Arra nem gondoltál,hogy nem ő használtatja magát,hanem egymást használják?Mert esetleg a nő sem vágyik komoly kapcsolatra,jól érzi magát egyedül,szabadon,de szexelni akar?Vagy a te kis agyadban,a nők csak kapcsolatot akarhatnak?Olyan nincs,hogy valaki alkalmatlan kapcsolatra.Olyan van,hogy valaki nem akar kapcsolatot.Komolyan,2016-ban,neked újdonság,hogy vannak nők,akik szeretnek szinglik lenni?
2016. szept. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
90%

Van az embernek olyan stádiuma, amikor nem fér bele egy kapcsolat. Vagy lelkileg, vagy a körülmények olyanok. De a testétől nem akarja megtagadni a jót.

Vannak olyanok is, akik beleunnak abba, hogy keresgélnek és mindenki csak dugni akarna velük. Így a végén passziváltatják a dolgot és azt mondja, hogy hát jó, ha senki nem akar kapcsolatot akkor bejáratok egy embert aki alám rak és nyaljon sót mindenki.


Szerintem nem égő nekik, különben nem csinálnák.

2016. szept. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem akar kapcsolatot vagy még nem talált olyat akivel akarna.

"ebbe mi a jó neki?" Az.

De ezt nehéz lehet megérteni azoknak akik mindent érdekből csinálnak.

25N

2016. szept. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy arra még nem gondoltál, hogy nem mindenki találja meg azonnal mindenkiben azt a személyt, akivel komoly kapcsolatot akar, viszont a szex fontos számára és addig, amíg nem találja meg azt az embert, akivel komoly kapcsolata lehet, addig attól még van nemi élete?

Nekem ezért volt szexkapcsolatom. Mert szexelni akartam, de akivel szexeltem, vele rendes, érzelmi kapcsolat nem lett volna, mert nem illettünk össze.

Kihasználni azt lehet, aki hagyja. Ha két ember megegyezik abban, hogy semmi komoly kapcsolat, csak szex, ott senki nem használja ki a másikat! Aztán pedig ha bárkinek lesz az életében valaki, akivel komoly kapcsolata lehet, akkor lesz komoly kapcsolata és ott vége a szexkapcsolatnak. Ez ennyire egyszerű.

2016. szept. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem égő a dolog. Miért lenne az? Én is szexkapcsolatba vagyok, azért mert jelenleg egy párkapcsolat nem férne bele az életembe. Meg akivel ilyen kapcsolatba vagyunk, megegyeztünk, hogy kölcsönösen segítünk a másikon, ha éppen hiánya van. Meg csak egymással kavarunk.
2016. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer kavartam egy csávóval, akivel főleg csak szex volt, de én mondjuk azért mert szerelmes voltam belé, ő nem akart ennél többet. Én fiatal voltam és naiv és azt hittem, hogy majd idővel kialakul köztünk több is.
2016. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!