Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti szeretitek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szeretitek, ha menstruáció közben a pasitok simogatja, puszilgatja a hasatokat, hogy enyhítsen a fájdalmatokon?

Figyelt kérdés

2016. szept. 3. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Igen én szeretem és segít is :) 22 L
2016. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Szeretem, még kérni is szoktam :D De az is elég ha csak rárakja a kezét, már attól is jobb lesz sokszor.
2016. szept. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Nekem a 2. nap általában nagyon fájdalmas tud lenni :(

Ilyenkor mindig job puszilja simogatja vagy befekszik mögém és míg nézünk valamit csak ott a keze :) Én nagyon szeretem nagyon jól is esik , gondolom mert érzem a törődést. Mikor először látott nagyon szenvedni annyira bepánikolt hogy hozta a melegítőpárnát a gyapjútakarót meg egy melegvizes palackot és sorba pakolgatta rám , hogy enyhüljön :D

2016. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az első két nap maga a pokol,mintha a sátán akarná kikaparni magát a méhemből.Ilyenkor rosszul vagyok ha bármi a hasamhoz ér,a párom is jobban jár,ha ilyenkor nem ér/szól hozzám.
2016. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott fájni a hasam. Azt viszont szeretem, ha kicsit erősebben megmasszírozza a melleim, mert alkalmanként nagyon tudnak fájni.
2016. szept. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha lenne párom, biztos örülnék és segítene is.
2016. szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
66%
Szokott segíteni :) jól esik ha odarakja a kezét és sìmogatja
2016. szept. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Igen, nekem is fáj és jólesik ha csak rajta tartja, vagy finoman simogatja. A harmadik nap ezért meg is szoktam jutalmazni. D
2016. szept. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!