Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy segítsek a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segítsek a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Röviden vázolom a dolgot. Barátnőm és a párja szétmentek még a közös babájuk megszületése előtt, pontosabban a 8. hétben. Azóta eltelt 1 év és a barátnőmnek még mindig nincs senkije. Szexelni sem akar és elmondása szerint nincs is rá késztetése. Hiába mondom neki, hogy szex nélkül nem lehet élni, ráadásul nem ronda nő, jobbnál jobb pasikat szalaszt el.

Nem vagyok féltéken rá, mert nekem ott a férjem, csak nem értem miért választotta ezt az életet. Valami tanács?


2016. szept. 3. 04:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"de nem egészséges a monogámia, a gyerek szemszögéből sem"


Ezt fejből okádtad ide vagy olvastad valahol? Mert utóbbi talán enyhe mentség.

2016. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!