Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy segítsek a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segítsek a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Röviden vázolom a dolgot. Barátnőm és a párja szétmentek még a közös babájuk megszületése előtt, pontosabban a 8. hétben. Azóta eltelt 1 év és a barátnőmnek még mindig nincs senkije. Szexelni sem akar és elmondása szerint nincs is rá késztetése. Hiába mondom neki, hogy szex nélkül nem lehet élni, ráadásul nem ronda nő, jobbnál jobb pasikat szalaszt el.

Nem vagyok féltéken rá, mert nekem ott a férjem, csak nem értem miért választotta ezt az életet. Valami tanács?


2016. szept. 3. 04:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
majd kiheveri..lényeg h az antidepresszáns és társai tabikat kerülje
2016. szept. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Mond meg a férjednek, hogy kúrja meg. Vagy vegyétek be harmadiknak a cafkát.
2016. szept. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó, te ökör!
2016. szept. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom ott a pár hónapos gyerek a nyakán akit egyedül kell ellátnia minimális pénzből, kisebb gondja is nagyobb a szexnél, pláne nincs szükséges egy folyton duruzsoló "barátnőre"
2016. szept. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
MIndenki oldja meg a saját életét
2016. szept. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Szexelni sem akar és elmondása szerint nincs is rá késztetése."


És ezen mi nem érthető? Gondolom egyedülálló anyaként vannak nagyobb gondjai is. Mi lenne ha nem avatkoznál bele az életébe te ostoba felszínes pi*a?

2016. szept. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 icu75 ***** válasza:
Én megértem hogy segíteni szeretnél neki. De tényleg az a legtöbb amit tehetnél hogy vigyázol a kicsire és hagyod hogy ő majd azt csináljon a szabadidejével amit szeretne. Hidd el előbb-utóbb feldolgozza a csalódást és újra a régi lesz.
2016. szept. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem avatkozik bele gyökerek! Csak segíteni próbál. Nyilván a legkisebb gondja is nagyobb a sexnél, de nem egészséges a monogámia, a gyerek szemszögéből sem. Szóval kérdező, adj neki időt és támogasd a döntésében. Lassan vissza fog térni a régi kerékvágásba. Mondjuk pont nem az kell neki, hogy te is buzeráld.
2016. szept. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az ő döntése, szerintem kár beleszólni.

Nekem is van ilyen barátnőm, neki még gyerek sem kellett hozzá. Egyszerűen nem vágyik párkapcsolatra. Szexkapcsolata volt, de kb. annyi volt több után is a reakciója, hogy "nem érti, miért van olyan nagyra ezzel mindenki". Én nem értem őt, más vagyok. Egy időben mindig győzködtem, hogy jajj, hát csak azért mondja ezt, mert nem találta meg az "igazit". De nem. Ő nem is akarja, és boldog így.

Nem gondolom, hogy ezek után bele kéne szólnom az életébe.

Neked sem a barátnődébe. Ha segíteni akarsz neki, segíts a baba körül, hogy magára is maradjon ideje, a többit pedig majd ő eldönti.

2016. szept. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8as, mielőtt gyökerezel:


Nézz már utána az idegen szavaknak ha nem tudod mit jelentenek, a monogámiára van leginkább szükségese egy gyereknek, hogy egy normális kép alakuljon ki belőle a családról, te valami egész más szót kerestél ide

2016. szept. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!