Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kizáró ok a kapcsolatra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kizáró ok a kapcsolatra, ha egy nőnek sok partnere volt?

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 23:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
67%

Ha egy pasi ez alapján ítélkezik,arról kapásból leszűröm,hogy nem az értelmesebbek közül való(értelmes ember nem ítélkezik mások felett),tehát kuka.Nem a múlt számít,hanem a jelen és a jövő.Legalábbis számomra és elvárom,hogy a másik fél is így gondolja.Direkt ezért nem érdekel,hogy kinek hány partnere volt,mert ez abszolút nem határoz meg semmit.Én lazán állok a szexhez,nem tartom bűnös dolognak,nem ártok vele senkinek :)

20L

2016. szept. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
29%

"Ha egy pasi ez alapján ítélkezik,arról kapásból leszűröm,hogy nem az értelmesebbek közül való(értelmes ember nem ítélkezik mások felett),tehát kuka"


Na megint sír a qrva, hogy nem szűzként kezelik.


"Nem a múlt számít,hanem a jelen és a jövő"


De számit.


"Legalábbis számomra és elvárom,hogy a másik fél is így gondolja."


Akinek sok takargatni valója van az valóban elvárja.


"Direkt ezért nem érdekel,hogy kinek hány partnere volt,mert ez abszolút nem határoz meg semmit"


Nagyok sok mindent meghatároz.


"Én lazán állok a szexhez,nem tartom bűnös dolognak,nem ártok vele senkinek :)"


Egyből levágtuk, hogy innen fúj a szél.

2016. szept. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
38%
#12 kit érdekel,hogy te mit gondolsz?:D Úgy őszintén...nem voltam kíváncsi a véleményedre.
2016. szept. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%
Olvasd el az első mondatot,amit írtam,és próbáld meg értelmezni is :)
2016. szept. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
A ribiség relatív. Mindenkinél máshol kezdődik. Középkorban pl ott, hogy kint volt a bokája az utcán. Ahogy látom neked már kb 100 partnernél kezdődik. De másnál lehet már 6-10-nél. Végeredményben ez kizáró ok lehet a párkapcsolatra. Szóval hiába mondod, hogy nem számít, elég nagy számnál azért te is meghőkölsz. Pl, ha már az egész város megvolt neki.
2016. szept. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azert, mert felnek, hogy az osszehasonlitasban alul maradnak.


nekem is neha eszembe jut, milyen volt massal. de azert vagyok azzal, akivel, mert vele nagyon jo. nem csak a szex.


soha nem dobtam senkit azert, mert korabban mas ugyesebb volt. varok, hiszen az ember is fontos, kiprobalok ezt-azt, meglatom, mire jutunk, megprobalom egyutt 'megoldani'.


meg egy problema lehet: ha korabbi rossz tapasztalat miatt nem tud a no feloldodni, mikor minden szep lehetne. de ez is csak egy kis ido es bizalom kerdese.


aki a neveltetese vagy a kozhangulat miatt elbol elutasit valamit, akar a szexen kivul, azzal amugy sincs dolgom. a kozhelyek nem erdekelnek.

2016. szept. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Azért érthető, hogyha valaki nem akarja a világ k..váját.

Más kérdés, hogy erről hogy szerez tudomást, legtöbbször sehogy.

2016. szept. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
28%
#11: Persze, nálatok nőknél kevésbé számít, hogy hány partnere volt a hapsinak, csak éppen ti pont fordítva működtök: minél több nőt fektetett meg valaki, az feltételezhetően nagyon sikeres férfi, lehengerlő a dumája, megérti a nőket, vicces fazon, és a többi, emiatt teszik szét a lábukat neki. Amelyik pasasnak meg 1-2 párkapcsolata, 1-2 alkalmija volt, az csak dögöljön meg, mert szerintetek az egy senkiházi lúzer, aki béna a csajozáshoz, akinek 25-30 év alatt mindössze ennyit sikerült összehoznia, s aki tuti valami flúgos elmebeteg lehet. Hát milyen furcsa, hogy a másik nemmel való szexuális kapcsolatok számosságát teljesen máshogy kezeli egy nő és egy férfi, ugye?
2016. szept. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
91%
#18 ez értelmetlen általánosítás.Ha mindenkit egyből beskatulyázol és a világot ennyire fekete-fehéren látod,akkor eléggé szűk látókörű lehetsz.Ezért nem szeretem az általánosítást és az ítélkezést,ezer meg ezer oka lehet mindenkinek,hogy miért pont annyi partnere volt,amennyi.
2016. szept. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
8%

#19

Az általánosítás azt jelenti, hogy általában így van.

Aki írta is biztos így értette. Mi ezzel a gondod?

2016. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!