Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknél mennyire lehet gyakori,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél mennyire lehet gyakori, hogy valakit a duci pasik izgatnak?

Figyelt kérdés

Kérdésem puszta kíváncsiság, ugyanis sok esetről olvasok itt, hogy valaki a telt nőkért van oda. Beszéltem is néhány ilyen férfivel, viszont ők sem ismertek rajtam kívül más csajt, aki megőrül még a nagyon dagi pasikért is... :D Ez valóban ilyen ritka lenne, vagy csak nem nagyon merik bevallani? Tényleg kíváncsi vagyok...

18/l



2016. szept. 1. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom minimum 115 kiló vagy még több is. Izgat mert ha nem izgatna nem lennék vele. izlések és pofonok. Engem jobban lázba tud hozni egy nagy darab férfi mint egy vékony.
2016. szept. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég ritka lehet, mert én egy duci pasi vagyok és sosem sikerült találnom senkit. Végül elmentem egy társkeresőbe. Életemben egyetlen nő volt, akivel szexeltem. Sajnos ő nem igazán kívánja a szexet, csak az volt fontos, hogy gyereket csináljak. Szerintem a duci pasik nagyon kevés nőnek kellenek. 59/F
2016. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bolond vagy!
2016. szept. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég ritka, és bár a belső fontos, nekem se jönnek be.
2016. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!