Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan érjem el? 18L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el? 18L

Figyelt kérdés
Van egy fiú legjobb barátom..És többet szeretnék tőle.Szeretném ha a Szexpartnerem lenne..Nem akarok tőle szerelmet vagy valami..Szeretném ha megmaradna a legjobb barátomnak,de a szexpartnerem is lenne..Mitcsináljak?

2016. szept. 1. 13:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Ebből még nagy bajok lesznek szerintem ne nagyon eröltetsd
2016. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Nagy sírás lesz még ebből


De ha tenyleg ezt akarod akkor elso lépésként gondolom d*gasd meg magad


Vagy előbb szerződést akarsz vele aláíratni szexkapcsolatrol?

2016. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Noren1989 ***** válasza:
#1essel egyetértek, minek szétbaszni egy barátságot? Másfelől nyilván járni akarna veled, előbb-utóbb. Te ezt nem akarod. Ha eszelős szex kell, csak csörögj rám. 06908589426
2016. szept. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ha a legjobb barátod, akkor gondolom beszélgettek is :-P "Figyi! Szeretnék egy kis extrát belevinni a barátságunkba :-) Nem többet, de amíg mindketten szinglik vagyunk, baráti alapon szexelhetnénk néha!" Az őszinteség és egyenes beszéd elég célravezető ;-)
2016. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy jó ötlet ez.

De te tudod..

2016. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

a legtöbb srácot nem nehéz rávenni egy kis szexre, csak be kell indítani a fantáziájukat. egy kis kacérkodás, szexi ruci, erotikus kitárulkozás és nem nagyon mondanak általában nemet. ha ő agyasabb fajta, akkor lehet, hogy el kell beszélgetnetek róla, hogy jó ötlet-e, de azért jó eséllyel így is fel tudod tüzelni annyira, hogy ne ellenkezzen.


viszont abban igazuk van a többieknek, hogy ez nem feltétlenül jó ötlet. vannak, akik képesek a helyén kezelni egy ilyen helyzetet és kapcsolatot és talán nem árt a barátságotoknak sem, ha lefekszetek. ismerek olyanokat, akiknek ezzel nincs semmi gondjuk.

viszont gyakoribb, hogy egy szexkapcsolatban valamelyik fél többet kezd akarni és a másik ezt nem akarja. sőt az is előfordulhat, hogy utána a barátságotok is megromlik emiatt, mert a sérüléseken nem tud valamelyikőtök túllépni. emiatt szokott felvetődni a kérdés, hogy érdemes-e?

2016. szept. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Szerintem oda es vissza lenne az örömtől ha mondanád neki legyen a szexpartnered!

Nyugodtan mond meg neki!!

2016. szept. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

A szexkapcsolatra a fiúk 99% vevő. Ajánld fel neki egy kicsit meghittebb beszélgetésnél, hogy neked volna hozzá kedved, ha neki is.

Szerintem ha egy picit is bejössz neki, lecsap rá(d).

2016. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

ne abból indulj ki, hogy 99% vevő erre.

Nekem is ajánlottak fel szexet barát-barátnők és nem éltem vele. Alapból nekem is sok jó-barátnőm volt, de akik igazán barátok voltak azokra én nem gerjedtem szexuálisan. Szex ide vagy oda, nem mindegy kivel csinálod és ha nincs fizikai érzelem a másik iránt úgy baromi nehéz.

Meg is romlottak a kapcsolatok ilyen után.

2016. szept. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

#9:

Te vagy az 1% :-P

2016. szept. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!