Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan érjem el, hogy jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy jobban kívánjam a sexet, erősebb merevedésem legyen?

Figyelt kérdés
Szeretném meglepni a barátnőmet egy fergeteges estével, mikor ugymond nem bírok magammal, annyira kanos vagyok. Biztos vagyok h tetszene neki. Gondoltam arra, hogy pár napig nem verem ki, csak akkor meg félek, hogy elég hamar elsülök, és pont az ellenkezője sikerül. Valami ötlet ? ( Nemi vágy fokozot, mint gyógyszert nem szeretnék szedni )

2016. jún. 28. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Én szerencsés vagyok, illetve tettem róla hogy nem vagyok korai elsülő típus..

De miért baj ha korán elsülsz?? Legfeljebb lesz több menet.

Ha a kiverés csökkenti a libidód, akkor ne élj vele, gyakran meg főleg ne!


Ha a vágy megvan, akkor erekciófokozásra ott az arginin, ami egy teljesen legális merevedés minőségét is javító aminosav. de nem hiszem h arra szükséged lenne.

2016. jún. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs még sok tapasztalatom a szexben , viszont mikor legutóbb csináltuk , akkor a barátnőm előbb ment el mint én, egész jól tudtam magamat tartani, akkor előtte egy nappal vertem ki...viszont nemrég három és fél napig szuneteltem az onkielegitessel, majd mikor ismet magamhoz nyúltam, akkor minden egyes rántásnál már bajba voltam , hogy mindjárt elmegyek. Rég találkoztunk, és azért szeretném, hogy az nap az első jó legyen neki
2016. jún. 28. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!