Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan aki ovszer nelkul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki ovszer nelkul csinalja?

Figyelt kérdés
Es nem hasznal fogamzasgatlot. Hanem kihuzzak.
2016. aug. 30. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Van ilyen ismerősöm. Úgy hívják, hogy kétgyermekes anyuka.
2016. aug. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mi igen :) nem szedhetek fog gátlót, az óvszer meg kiszárít hamar, pedig úgy benedvesedek, hogy folyik :) még keressük a megfelelő óvszert, mert együtt elmenni a legjobb :) de így csak a végén tudjuk használni, mikor elmegyünk, hogy ne szárítson ki az egész menet alatt, szerintem ha okosan van csinálva, nagyon kicsi esély van a babára
2016. aug. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A megszakításos szex Nem Védekezés! Ezt azoknak a pároknak találták ki akiknél nem lenne gond ha jönne a baba... 1 évig így szexeltem a párommal nem is lett baba... Aztán mikor azon voltunk hogy legyen sikerült is.. Igaz nem rögtön kB fél év alatt sikerült is.. Mind ketten fiatalok és egészségesek vagyunk. Szóval nem azért nem estem rögtön teherbe az első bele élvezéskor mert gond lenne valamelyikünknél.. ;)
2016. aug. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legalább valamilyen spermiciddel illenék védekezni, de persze mindenkinek a maga gondja..
2016. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Van 1 gyerek már és egy rakat spermát le is fagyasztattam spermabankba, mielőtt elköttettem magam. (A fagyasztás kb 90 ezer forint volt, plusz kb évi 10 ezer a tárolási költség)


Úgyhogy én már szabadon dugok óvszer nélkül. Felszabadító érzés


32/F

2016. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Több barátnőmmel is védekeztünk így. Persze már bejáratott kapcsolat volt mindegyik és nem mondom, hogy nem izgul az ember a menzesz közeledtével, hogy ugye nem marad ki. Naptár módszerrel kombinálva nem rossz módszer de koránt sem veszélytelen, így ezt inkább csak az csinálja akinél nem gond ha befigyel a gyerek.
2016. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen. Egy gyerekem van, többet nem akarok, művi meddővé tételem volt nemrég. Ha egyszer talán meggondolnám magam, akkor rekonstrukciós műtéttel vagy lombikkal még lehetne gyerekem, de eszem ágában sincs még egyszer szülni.

Nagyon kényelmes így, és nem kell a szervezetem mindenféle kemikáliákkal károsítani.

2016. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van
2016. aug. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!