Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti hagynátok a pasitoknak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hagynátok a pasitoknak, hogy óvszer nélkül csinálja?

Figyelt kérdés
Nektek hogy vált be? Milyen 'technikák' vannak hogy ne lehessen baj? (előváladék a szánban stb....)
2013. szept. 23. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Megszakításos, mi kb 2 éve így csináljuk. Kihúzza és utána a hasamra v a fenekemre élvez, attól függ, h előtte milyen pózban voltunk :)
2013. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Mi eleinte hüvelykúppal védekeztünk, de később már azzal sem. Csak megszakítással. Egyszer poénból felhúzott egy gumit, hogy kipróbálja, de semmit nem érzett benne. Nem is akartam , hogy használja. Előttem nem volt senki mással.


Én meg előtte mindig gumival engedtem csak (más pasiknak).


Majdnem másfél éve nem védekezünk egyáltalán, de így sincs semmi. Persze azóta már kiderült, hogy nem lehet gyerekem. Szóval nem lepett meg, hogy nem estem teherbe. Így nem is költünk védekezésre. Minek?


Ha mégis becsúszna egy baba, annak örülnénk a világon a legjobban. Én is, meg a férjem is.


27/N

2013. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"előváladék a szánban stb...."


Ki kell hogy ábrándítsalak: ez KIVITELEZHETETLEN!

Az előváladék nem egy olyan valami, ami megjelenik, "lenyalod", és onnantól nem kell számolni vele.

Nem. Nem csak egyszer "jön". És a férfiak nem érzik, hogy mikor. + Színtelen, szagtalan, átlátszó.


Nincs olyan technika, amire te gondolsz.


Amíg nem vagy TE vagy a drága párod meddő, addig a megszakításos módszer bármikor csődöt mondhat.


Az esélyed erre 1 év alatt kb. 40 %.

Míg óvszerrel kb. 0,5-1 %-nyi esélyed lenne teherbe esni.

2013. szept. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fogamzásgátló tabival.

Olyan meg nincs, hogy máshogy nem védekezel, és tuti nem lesz baj!

Ne higgy a megszakításos védekezés dumában, mert ott csak a szerencse kérdése, hogy terhes leszel-e. Ugye ennyit nem ér meg?!!!

2013. szept. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Más naptár módszerrel sem esik teherbe. Ott még csak meg sem szakítanak, te okostojás utolsó!
2013. szept. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Más meg még a művi meddővététel ellenére is. ;)
2013. szept. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Mi a párommal mindig óvszer nélkül kezdjük és csak a vége előtt húzza fel úgymond. De van, hogy a testemre élvez vagy a popsimba, akkor nem feltétlenül használjuk.


27/N

2013. okt. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmiképp nem akartok babát, akkor ezek a lehetőségek:

- gumi

- tabletta

- pesszárium + spermicid krém.


Ha nem lenne nektek nagy tragédia, ha becsúszna a gyerek, de azért az esélyét csökkenteni akarjátok, akkor lehet ezeket is:

- megszakítás

- hőmérőzés

- naptármódszer

- hüvelykúpok, krémek, stb.

2013. okt. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!