Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ovszer nelkul csinaltuk de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ovszer nelkul csinaltuk de csak egyszer bedugta es aztan kihuzta majd kb 10 masodperc mulva elment. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Azt mondta a baratom, hogy amikor kivette megnezte h szaraz e.. Es szaraz volt. Lehetseges ennek ellenere h barmi is belem kerult? Tenyleg csak annyi volt h bedugta es ki. Kb 5 masodperc volt az egesz. Tudjuj hogy felelotlen dolog volt. Viszont most nagyon megijedtunk. 17/L
2013. szept. 20. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Gratulálok a pujához.
2013. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezt én sose fogom megérteni. Előtte nem tudtad, hogy ez kockázatos? Csak azt sajnálom, hogy az ilyen hülyéknek mindig szerencséje van, nomeg nyilván az esély is elhanyagolható, hogy ettől teherbe ess.
2013. szept. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Es egyebkent most menstrualtam 8 napja jott meg ilyenkor elvileg nincs peteeres. Vagyis anyukan azt mondta h nincs mert a menstruacio napjatol 14 napra erik a pete.. Nem tudom ez mennyire igaz
2013. szept. 20. 15:38
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen, peteérés valóban a ciklus közepén van, de ettől még lehet spontán peteérés bármikor.
2013. szept. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Arról nem beszélve hogy a testedben a sperma akár 1 hétig is tud várakozni, így lehet hogy bevárja a peteérést.
2013. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a leoltasokat. Mi sem igy terveztuk soha nem volt meg ilyen. Nagyon nehezen megy el es.. Nem gondoltuk h egyszer bedugja es elmegy.. Egyebkent ez volt a masodik alkalom h egyutt voltunk..ilyen formaban. Es most vagyunk egyutt ot honapja. Tudom h nqgy felelotlenseg volt es at is erezzuk telhesen a sulyat. Sokat wzenvedtunk h vegre ugy sikeruljon h ne fqjjon. Tehat nem vagyunk ezek az osszeviesza minden nelkul dugo tipusok. Erre nem szamitottunk es felunk ugyh legyszives valami okos dolgot irjatok. Igazan koszonom!
2013. szept. 20. 15:45
 7/15 A kérdező kommentje:
Ertem. Es ilyenkor mi a teendo. Ez tegnap volt. Menjunk el nogyogyaszhoz esemenyutanit iratni?
2013. szept. 20. 15:48
 8/15 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy 48 éves hölgyet akinek már több éve elmaradt a menstruációja és képzeld egyszer csak arra lett figyelmes hogy mozog belül a hasa. Hát terhes lett. Hogy-hogy azt nem tudom. De mindig vannak csodák. Senki nem tudott neki erre választ adni. Az orvosa sem.
2013. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes, az időzítés is meglehetősen kedvező volt.


Ha nem akarsz a "talán"-ra játszani, akkor 72 órás, vagy bízol a vak szerencsében...

2013. szept. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni jó ötlet. KB: 5300 ft.
2013. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!