Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ovszer nelkul csinaltuk de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ovszer nelkul csinaltuk de csak egyszer bedugta es aztan kihuzta majd kb 10 masodperc mulva elment. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Azt mondta a baratom, hogy amikor kivette megnezte h szaraz e.. Es szaraz volt. Lehetseges ennek ellenere h barmi is belem kerult? Tenyleg csak annyi volt h bedugta es ki. Kb 5 masodperc volt az egesz. Tudjuj hogy felelotlen dolog volt. Viszont most nagyon megijedtunk. 17/L
2013. szept. 20. 15:31
1 2
 11/15 zoliba' ***** válasza:
nagyon nehezen megy el? :) hát berakta és eldurrant.
2013. szept. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
en olyan 1-3% ra saccolnam, hogy lehet valami es legkozelebb jobban figyeljetek!
2013. szept. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Marmint nagyon nehezen ment el eddig meg mindig.. Es az elozo kapcsolataiban is. Tudom, hogy hatalmas nagy felelotlenseg volt. Es felvallalom.Tudom. Egesz este nem aludtunk egyiken sem. Es amilyen lelkisek vagyunk valoszinu h ezekutan jo darabig nem h ovszerrel de sehigy nem fogunk szeretkezni. Remelem, hogy nem lesz semmi..Az esemeny utanit megprobaljuk meg. Koszonom szepen a valaszokat.
2013. szept. 20. 15:59
 14/15 ASOT ***** válasza:
Nem tudom hogy romolhattak el ennyire a mai fiatalok, megkérdezik a neten 100 helyen míg régen megkérdezték a szülőt és az egyből válaszolt. És valószínű hogy nem 100 felé beszél.
2013. szept. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom itt miért van mindenki kiakadva, hogy jajj terhes lett a semmitől. Ha kivette mielőtt elmemt volna, akkor mitől lennél terhes? Fél évig csináltuk így és semmi gond nem volt. Persze nem lehet minden pasival ilyet "játszani". Egyszer előfordult veletek, és akkor mi van? Nyugodj meg!
2013. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!