Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyokat kerdezem, elkepzelhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyokat kerdezem, elkepzelheto, hogy hosszu hetekig jatszik veletek a srac, majd szex utan otthagy?

Figyelt kérdés

... es nem szuritek le, hogy csak azert volt udvarias, csak azert volt turelmes, hogy le tudjon veletek fekudni? Van ilyen, vagy vannak azert "jelek"?

ui: jo pasirol van szo, atlagos, nem kigyurt, intelligens.


2016. aug. 29. 23:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
ez leginkább nőkre jellemző, hogy rohadna meg az ilyen
2016. aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem működik a szex akkor igen. Nőként írom, hogy ha olyat tud adni a nő, ami a férfiek nagyon jó és nincs nagyon komoly kapcsolata akkor a férfi keresni fogja. Ha kis átlagos volt, akkor megeshet, hogy egyszer dugtak és annyi. Van amikor a pasi csak szexet akar elsőre, utána meg alig lehet levakarni.
2016. aug. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem aki figyelmes a rózsaszín ködben is, az kiszurja, ha valami nincs rendben, mindig vannak árulkodó jelek
2016. aug. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, elképzelhető.

Egyik barátnőm így járt a sráccal. Tette neki a szépet, hogy majd együtt lesznek aztán miután lefeküdtek bunkó lett vele és otthagyta egy másik lányért.

2016. aug. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előfodulhat ilyen és volt már rá példa... Ha nagyon akar egy menetre a pasi egy csajt akkor bármit képes megtenni sok pasinak rögeszméje lesz addig amig meg nem szerzi.. Aztán ha elérte a célt lelép.... 22 L
2016. aug. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, 2 hónapig beszélgettünk online, de gyanús volt, hogy vagy azonnal akarta, hogy atmenjek vagy 1 héttel előre kellett volna egyeztetni, ezért tartott eddig. Nyilván mert más lányokat dugott amikor nekem jó lett volna. Aztán a szex után nem sokkal bejelentette, hogy elkoltozik de ne stresszeljek mert úgyis túl sok lánnyal van kapcsolatban és hosszú távon nehezeb bírnám én ezt mellette, akár csak Szexkapcsolatban is. Persze előtte úgy indított, hogy egy kedves aranyos csajt keres, akivel jól érezheti magát és jó kis randikra járhat stb. És nem egyéjszakás kalandot... Na mindegy :D
2016. aug. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem mi ezzel a probléma.
2016. aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Sok roh*adék pasi van az azért biztos :D Engem is használtak már ki,a sráccal ,,2 hétig jártam" 2 hét alatt 3 x taliztunk és abból mind három szex volt. Megígérte hogy át jön a hétvégén,nem jött de ez csak úgy derült ki hogy egész nap próbáltam elérni hogy kb mikor jön, hívtam írtam neki semmi reakció. Gondolhatjátok hogy fel ba*szta az agyamat. És végig azt mondogatta hogy milyen aranyos vagyok és hogy nagyon jó velem. Miután dobtam vissza könyörögte magát mert hogy hiányzom neki és hogy sajnálja hogy bunkó voltXDDD Utána megint leszart dobtam és elküldtem a p**csába :D Az ilyen pasikat le kell rázni,undorító kis férgek :D
2016. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8

Mit pattogsz? Te ugyanúgy tehetsz a dologról.

2016. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem hiszem :D Mivel én k**va pozitívan álltam hozzá a lehetséges kapcsolathoz amit a srác rendesen elk**rt. Most vagy pasi vagy,vagy egy olyan csa*jszi akinek kib**szott jó kapcsolata van mert kifogott egy normális pasit és már 2-3 éve együtt van vele :D Csak hogy tudd nincs boldog kapcsolat,ami annak tűnik az se az,vagy meg csalja ott a csaj a pasit vagy fordítva állandóan vagy sok a vita és csak meg szokásból járnak még mindig. :D
2016. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!