Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehetne elképzelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne elképzelni elmondani azt amikor egy nő azt mondja hogy szexben megalázták?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinél más a határ kérdezz rá a nőnél.

van akinek már annyi elég ha azt mondod közben hogy de megba..lak te ku.va.....stb van aki meg erre indul be.

2016. aug. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legmegalázóbb egy nőnek ha a faszi szárazon belemaszturbál a puncijába, szóval egyáltalán nem foglalkozik a nővel, majd felöltözik és hazamegy.. 23/F
2016. aug. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szex után azt mondja, hogy fúj milyen a tested. Fonnyadt a hasad v. Kicsi a melled. Akkora a p..d, mint a Grand kanyon.. Bűzlik a hátsód. Ilyenek azért elég megalázók.
2016. aug. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha olyat csináltattak vele amit ő nem akart csinálni, de kicsit erőszakosan mégis rávették (valami póz, orál, elsülés szájba, anál, kis erőszak, bármi lehet, a lényeg, hogy a csaj nem akarta csinálni, a pasi mégis csináltatta vele ő meg megcsinálta, mert csak...)
2016. aug. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Roviden: ha a csaj csak egy maszturbacios eszkoznek erzi magat.
2016. aug. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy fullon megalázás de attól még rosszul esett, az exemmel megpróbáltuk a szexet, szűz voltam és ő is, neki a szex abból állt hogy semmi előjáték, hátradönt és berakja én meg már szinte sírok annyira fáj majd később közli hogy ha nem rinyálnék annyit már dughattunk volna.....

Másik hogy ő kijelentette a nyalás az fúúúj meg ő nem szereti, mondom oké, én a sz-pással vagyok így erre "de hát azért próbáld már meg, ha nem próbálod meg nem is szeretsz igazán".

Minden nap áldom az eget hogy már nem vele vagyok.

2016. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!