Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan nő, aki elfogadj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, aki elfogadja a férfiak fajfenntartási ösztönét? Ha olyanok lennénk mint ti, már rég kihalt volna a Földön az emberi élet!

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
??? A nőknek nincs fajfenntartási ösztöne? Akkor miért akarnak gyereket? Vagy úgy érzed hogy ez feljogosítja őket arra hogy fűvel-fával szexeljenek? Micsoda hülyeség ez úristen!
2016. aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor lenne igaz ha azért kefélnétek jobbra-balra hogy gyereket csináljatok... Csak hogy a mai pasikra pont ez nem igaz... Tiszteletet a Kivételnek.. De nagyon sok pasi még 30 évesen se elég érett ahhoz hogy családja legyen mert nem tud felelősséget vállalni. 22 L
2016. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Az ösztönük szerint azért kefélnek egyesek öszse-vissza, mert gyereket akarnak.
2016. aug. 28. 16:39
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a legideálisabb együttélési forma a nyitott házasság. Csak sajnos a legtöbb férfi ahhoz már nem elég férfi, hogy méltósággal viselje, hogy a nejét más is dugja... :) Az meg nem fair, hogy te b@.szol össze-vissza, én meg otthon várok rád hűségesen.
2016. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy pillanat te most arra gondolsz hogy van e olyan nő aki képes elviselni azt hogy megcsalják? Mert szerintem akkor nincs ha engem meg akar csalni valaki akkor mondja el hogy nem vagyok elég jó és isten áldja mehet a szélel legalább nem lesz olyan nehéz feldolgozni


Egyébként igazad van tőlem aztán ki is halhatna a világ mert én rohadtul nem akarok gyereket

2016. aug. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz, hogy elfogadom-e, hogy a férfiakban erősebb a nemi vágy, igen, olvastam már 8.-os biológia tankönyvet.

Viszont azt hozzátenném, hogy a nőkben viszont erősebb az anyai ösztön, tehát mi is ugyanúgy hozzájárulunk a Földön lévő ember élethez.

Viszont az, hogy erősebb a férfiakban az erősebb nemi vágy nem jogosítja fel őket arra, hogy minden harmadik nőre rányomuljanak és minden másodikat lefektessenek.

2016. aug. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Mit érdekel téged, hogy kihal a a Földön az emberi élet? Mi a haszna a Földnek belőlünk emberekből? Szennyezzük a környezetünket, földet, vizet, levegőt. Írtjuk a fáinkat, állatok haltak ki mert az utolsó darabig levadásztuk őket, hogy esélyt se adva arra, hogy helyreálljon a vadállomány. Buta az ember, mert egyes népcsoportok a vallásra hivatkozva háborúznak, ölnek. Tehát mi a haszna a Földnek az emberekből? Semmi.
2016. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!