Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért áll olyan távol tőlem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért áll olyan távol tőlem a szerelem és az emberi kapcsolatok?

Figyelt kérdés

Nincs önbizalomhiányom, kifejezetten elégedett vagyok magammal külsőleg-belsőleg. Rengeteg bókot, dícséretet kaptam már, ennek ellenére hihetetlenül messzinek és idegennek érzem a szerelmet.

Amikor látok egy párt az utcán, vagy akárhol, csak az jut eszembe, hogy mennyire szerencsések, meg valamiért olyan "abszurdnak" látom.

Ha belegondolok, arra hihetetlenül kevés az esély, hogy valaki pont engem válasszon. Annyi lány van, szépek, értékesek, okosak, jófejek, extravertáltak, szinglik... Hiába igazak ezek rám is, mégis miért választana valaki pont engem a sok közül? Nem is értem, hogy van ennyi mindenkinek kapcsolata, hogy választották pont őket?

A szerelem, a következő fázis meg végképp nem az én asztalom. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy valaki engem akarjon és belém legyen szerelmes. SZERELMES. Miért lenne belém bárki is szerelmes?

Úgy látom, másoknak egy nagyon könnyen megy, nekem valamiért ezt egy igen komplex dolognak tűnik.

Akármilyen is vagyok, vagy voltam, mindig is minimum esélyt láttam arra, hogy valaki engem hívjon randira, és nem azt a másik lányt.

Miért gondolkozom így szerintetek? Ti mit gondoltok erről?


2016. jan. 3. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
mert még senki nem mondtad neked öszintén hogy szeret... Amikor beleszeretsz valakiben, akkor nem ezen fogsz rágodni hanem azt érzed, hogy felrobbansz belülről a boldogságtól... :)
2016. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy látom, másoknak ez nagyon könnyen megy, nekem valamiért ez egy igen komplex dolognak tűnik. *
2016. jan. 3. 17:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Másoknak azért megy ez könnyen mert nem tudnak válogatni. Szembe jön Velük valaki aki szimpatikus és akár már össze is jön vele, miközben azt HISZI, hogy szerelmes. Aztán csodálkoznak, hogy 2-3 évente szétmegy minden kapcsolatuk.


Örülj neki kérdező, hogy ilyen vagy. Időt spórolsz magadnak.



25F

2016. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egyszer ezt csináltam én is. Összejöttem egy sráccal, aki viszonylat tetszett külsőleg, gondoltam majd hátha beindul mégjobban a "kémia", de valahogy nem éreztem át. Fura volt, folyton azon filóztam, hogy miért akar mindig velem lenni? Mi nem vagyunk egyek, mi két különböző ember vagyunk... Egyszerűen nem láttam értelmét a dolognak. A barátaim megkérdezték, hogy szerelmes vagyok-e már, én csak meglepődtem a kérdésen is. Szinte nem értettem a feltevésüket. Mert hogy miért lennék szerelmes?

Úgy érzem magam, mintha belőlem ezt kihagyta volna a genetika. Mintha totál érzéketlen lennék.

A szexszel nincs gond, na de az érzelmek... Nekem az egy teljesen más univerzum.

2016. jan. 3. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Máglyára veled!
2016. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#5 boszorkany?:D


szexel nincs gond alatt mit ertesz? vagyis erzelementes kizarolagosan testi kapcsolat az amit igenyelsz vagy netan még ez sem fontos?

valakinek csak 1 igazija van es azt nem feltelen fogja megtalalni eleteben...


szoval te nem talaltad meg de mit is akarsz? ha erezketlen vagy ilyen teren akkor mi bant?


erzelementesen lehet majd ferjed is meg csaladod is azt kesz meghota azt vege ennyi

ez az elet rendje akkor is ha nem szeretsz senkit agybol, ja ize szivbol

2016. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A válasz pofon egyszerű.

Még nem futottál össze az igazival. Ha majd szerelmes leszel, azt fel fogod ismerni, akkor majd tudatosodik benned. Ehhez nincs mit fűzni tovább.

2016. jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Altalaban akkor lesz ilyen erzelemmentes az ember ha a szulei gyerek koraban nem valaszoltak megfeleloen az erzelmeire, nem fogadtak el, nem ertettek meg.

A masik eset, amikor annyit bantanak valakit, hogy az agya elkezdi eltompitani az erzelmeit.

Ezeken lehet valtoztatni.

2016. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!