Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek az online...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az online ismerkedésről?

Figyelt kérdés
Működik? Van valakinek pozitív tapasztalata?

2016. aug. 25. 20:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én itt ismertem meg a páromat. egy városban laktunk, úgy találtunk gyk-n egymásra. egy évig beszélgettünk és soká találkoztunk, de megérte.
2016. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Miért? Létezik még a hagyományos ismerkedés is?
2016. aug. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
Volt, hogy neten jöttem össze valakivel, meg egyszer volt csak szex. De a tapasztalat az, hogy bármit is szeretne az ember, akár kapcsolat, akár szex a 98%-a kamu akinek nincs jobb időtöltése, vagy éppen teljesen meleg, aki nőnek adja ki magát, hogy élvezkedhessen. Ez az "előnye" annak, hogy neten bárki, bárkinek kiadhatja magát. Nem tudom miért ilyen korcsok az emberek zöme.
2016. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
En badoon ismertem meg paromat. Kb 4, 5 honapja kezdtunk el beszelgetni kb 3,5 honapja volt az elso randink (ahol tavolbol figyelt batyam h ne legyen valami baj a "netes idegennel" xD) Azota is egyutt vagyunk. Hajra ;) .
2016. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem nézel ki jól nem sok esélyed van. A lányok 90%-át a férfiak legjóképűbb 10%-a érdekli. Legalábbis az én korosztályomban.
2016. aug. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!