Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat több érzelemmel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat több érzelemmel?

Figyelt kérdés

Nemrég vágtam bele egy szexkapcsolatba egy idősebb ismerősömmel, gondolva, hogy jó móka lesz.

Földöntúli vele a szex, nagyon egy hullámhosszon vagyunk, viszont én ez idáig annyira óckodtam bármiféle párkapcsolattól, amennyire csak lehet (komolyan mondom, irtóóó messze állnak tőlem az ilyen szerelem meg kötődés meg együttélés dolgok:DD).

Viszont szerintem többet kezdek érezni, mint puszta szexuális vonzalom... Ki kéne szállnom a dologból?

Járt már valaki hasonló cipőben? 😕

18/L



2016. aug. 23. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Kép?
2016. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ebből vagy szerelem, vagy pofára esés lesz.
2016. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Járt:-).

Nem kell kiszállni, csak a határokat betartani. Ennyi a titok. Nem könnyű, de másként nem megy.

Amúgy érdekes, mert nekem előbb volt még így is érzelem mint csak szex, mert nekem fordítva, nőként nem ment volna. De ezt magában elrendezi az ember mert, ha átlépi a határokat vége az egésznek.

Ha meg tényleg szerelmes lettél, szállj ki, nehéz, de nyilván van ok miért nem akar a másik többet. És egyedül hiába akarja valamelyik fél, ha a másik nem.

2016. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nagyobb eséllyel rohadt nagy pofára esés inkább....



Annyira de annyira tipikus....

2016. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
Rib*c
2016. aug. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%

18 évesen neked aztán nagy gondolataid vannak a kapcsolatokról.

Ennyire tapasztalt vagy már?

2016. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nincsenek nagy tapasztalataim, nem is állítottam ezt :D

Nem is volt meg soha barátom, vagy rendes kapcsolatom.

2016. aug. 23. 15:16
 8/11 anonim ***** válasza:
12%
Magyarul egy E.T.-vel kúrsz? Nice. :D Nőj fel, és keress komoly kapcsolatot!
2016. aug. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb szexkapcsolatnak emiatt lesz vége, hogy az egyik fél képtelen betartani a szabályokat.
2016. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nézd, te ismered az illetőt, te tudod, hogy lehetne-e akár több is ebből a dologból. Amennyiben ezt teljesen kizártnak tartod, így igen, legjobb dolog, amit tehetsz, hogy kiszállsz.

Ugyanis a szexkapcsolatnak pont az a lényege, hogy nincsenek érzelmek, nincs kötődés. Éppen ezért nem tartósak az ilyen kapcsolatok, mert emberek vagyunk, társas lények és az egyik általában mindig többet akar egy idő után, amit ugye nem maga akar így, hanem így alakul.

2016. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!