Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat az exszel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dymo kérdése:

Szexkapcsolat az exszel?

Figyelt kérdés
Röviden: megcsalt a bnőm, szakítottam vele. Azóta már párszor lefeküdtünk. Tuti, hogy nem fogadom vissza, de szexben eléggé passzolunk. Van-e értelme egy szexkapcsolatnak? Működhet-e?

2016. júl. 28. 20:01
 1/9 RRR ***** válasza:
nem fogjátok tudni kizárni az érzelmeket,,,,de amúgy miért ne??
2016. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
működhet, de lehet, hogy fel fognak lángolni az érzelmek, és akkor szívni fogsz. De ez egyéni vélemény
2016. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ma már leírtam egy kérdéshez itt. Csináltam, nagyon nem lett jó vége ... újra belekeveredtünk a dolgokba, aztán egy csomó újabb megcsalás lett belőle :-(
2016. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért ne? Ez csak szex. Ha élvezed akkor legyen.
2016. júl. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az én részemről nem hiszem hogy belekavarodnék. Az a baj, hogy nincs észérv mellette, hogy lehessen folytatni. Két dolog miatt vacilálok. Az egyik, hogy csak nehezebben lép túl az ember. A másik, hogy nehogy beleélje magát, hogy lehet folytatni.
2016. júl. 28. 20:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Ismerkedhetsz közben mással is, szexelhetsz mással is.

Tisztázzátok előre, hogy ez csak szex. Ha beleéli magát az az ő baja, te megmondtad előre.

2016. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha érzelmileg még fuggsz tole akkor ne csináld!


Ha mar nem leszel bele szerelmes, akkor ki ne hagyj par jo dugast! Csak arra figyelj, h ne ő legyen az egyetlen.

2016. júl. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért nem mennék bele mert az érzelmek újra fel jönnek és csak fájni fog. 22 N
2016. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Értelme vane-e... Tudja a franc.

Én is ezt csinálom és örülök, hogy egyáltalán van kit dugni. Én jól járok, a többit leszarom.

2016. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!