Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyszerre két szexkapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre két szexkapcsolat belefér?

Figyelt kérdés
Pár hónapja van egy szexkapcsolatom. Nemrég megismerkedtem egy másik sráccal, és úgy néz ki, abból is lehetne szexkapcsolat, viszont az elsőt is meg akarom tartani. Megbeszéljem ezt velük, vagy inkább ne tudjanak egymásról? Ez ugye nem számítana megcsalásnak? Egyikük se akar komoly kapcsolatot.
2016. júl. 20. 23:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a kérdés, hogy belefér-e, hanem az, hogy BELÉD fér-e. :) De szerintem gond nélkül, én áldásom adom, ha ez számít.
2016. júl. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha Neked belefér, hajrá. Aki ítélkezni akar, már egy szexkapcsolatot is rossz szemmel néz, nemhogy kettőt. Aki pedig nem, nos, Te is tudod.
2016. júl. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Vigyázz, hogy ne találkozzanak és akkor minden ok :D
2016. júl. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem ismerik egymást, de félek, hogy kiderülne :D Igazából az elsőt jobban kedvelem, és félek, hogy ha megtudja elveszítem, viszont keveset találkozunk és kéne még mellé más.
2016. júl. 21. 00:12
 5/16 anonim ***** válasza:
En is igy voltam ezzel, aztan lebuktam valahogy, es most itt vagy nulla szexkapcsolattal :DD
2016. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök érdekes kérdés!! Mert tényleg belefér elvileg, mert pont az a lényeg, hogy ez nem egy párkapcsolat, mindenki azt csinál amit akar. De ugyanakkor lehet mégis rossz lenne neki tudni.


Viszont ha nem zavarná őket, akkor érdekes lenne ezekről nyíltan beszélni.


Téged zavarna tudnád, hogy nekik van közben másik is?

2016. júl. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
csináltam én is. de rájöttem,hogy nem jó. kikészült a puncim. habár ha csak ritkán talizol az egyikkel.. :D
2016. júl. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen engem zavarna. Ha lenne néha egyéjszakása mellettem az nem, de ha mással lenne rendszeresen az igen. És bele is gondoltam magam az ő helyükbe. Ezért nehéz döntenem, hogy belevágjak-e a másodikba. Igazából ha többet találkoznánk nem lenne szükségem a másikra. De havi/kéthavi egy nekem kevés.
2016. júl. 21. 00:34
 9/16 anonim ***** válasza:

ha esetleg kéne egy harmadik irj itt vagyok

de ne tudjon egyik se a másikról ez a szabály

2016. júl. 21. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Legalább pénzt kérsz érte?
2016. júl. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!