Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyszerre két szexkapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre két szexkapcsolat belefér?

Figyelt kérdés
Pár hónapja van egy szexkapcsolatom. Nemrég megismerkedtem egy másik sráccal, és úgy néz ki, abból is lehetne szexkapcsolat, viszont az elsőt is meg akarom tartani. Megbeszéljem ezt velük, vagy inkább ne tudjanak egymásról? Ez ugye nem számítana megcsalásnak? Egyikük se akar komoly kapcsolatot.
2016. júl. 20. 23:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ha pár hónapja havonta-kéthavonta találkoztok, akkor azt még szexkapcsolatnak se nevezném. a "kapcsolat" csak szépítés a szóban.


nem, nem mondanám el egyikőjüknek se, hogy van más. nem rájuk tartozik. ha kínosan előzékeny akarsz lenni, akkor mindig gumiban csináld, és akkor nem viszed ide-oda köztük, amit ajándékba kapsz.


"Ez ugye nem számítana megcsalásnak?"

ne röhögtess.


tényleg elhiszed, hogy nekik te vagy az egyetlen? és a srác egész hónapban csak a te havi egy alkalmadra vár.


megjegyzem, ilyen körülmények közt arra sincs alapod, hogy a következő hónapi adagodra biztosan számíthass az egyes sráctól. illetve én nem vennék rá mérget, és alkalmi viszonyoknál sose tervezgettem. mikor igen, akkor szóltam, hogy többet érzek. és aki nem akart többet, azzal nem találkoztunk többet egyáltalán.

2016. júl. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 icu75 ***** válasza:
100%

Egy biztos nem kell tudniuk egymásról,egy szexkapcsolatban az is "szép" hogy nem kell "elszámolnod" senkivel,(lelki szinten sem) nyugodtan lehetnek párhuzamosan többen.

Ahogy az előzőekben írta valaki ha egy pasinak van szexkapcsolata úgy hogy nincs mellette más(másik nő,feleség)akkor kizárt hogy havi1x elég neki,ott minimum heti1x van.

Úgyhogy a "partnered" nem aggályoskodik így mint te.

2016. júl. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kevés
2016. júl. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát figyu a férfiak ebből tuti nem csinálnak kérdést. Tuti, hogy akikkel pl én néha néha szexelek azok más csajjal is halál nyugodtan szexelnek... Főleg akivel 1-2 havonta találkozol. Szóval ha szeretnéd menj bele, majd max véget vetsz neki ha nem jön be a dolog mégse. Meg ez nem igazi kapcsolat, azt csinálsz amit akarsz! :-D
2016. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha előzetesen nem beszéltétek meg, hogy más nem lehet akkor meg sem kell említened neki, hogy van még egy. Ha vannak lefektetett játékszabályok és abba nem fér bele akkor nem árt megbeszélni, hogy nehogy sértődés legyen belőle. Megcsalásnak természetesen nem megcsalás.
2016. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ostoba!
2016. júl. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!